Patrycja - uczennica szkoły w Zbąszyniu Patrycja - uczennica szkoły w Zbąszyniu

Patrycja - uczennica szkoły w Zbąszyniu (© Dorota Michalczak)

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji zaprasza na lodowisko, które powstało dzięki pomocy OSP, na kortach tenisowych przy ulicy 17 Stycznia w Zbąszyniu.

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji zaprasza na lodowisko, które powstało dzięki pomocy miejscowych strażaków, na kortach tenisowych przy ulicy 17 Stycznia.

Lodowisko czynne jest codziennie do godziny 18. Obiekt jest oświetlony i nagłośniony. Przy dźwiękach muzyki, uczniowie korzystając ze świątecznej przerwy mogą miło spędzić swój wolny czas.

Patrycja lubi, kiedy na lodowisku jest sporo dzieci i młodzieży. Kiedy była tutaj wczoraj, panował duży gwar. Dziś jest swobodniej, ale liczy na to, e lada moment dzieci będzie przybywało. Może dzieci nie będą bały się mrozu i z łyżwami przybędą na korty tenisowe, zamienione w jedną wielką taflę lodu.


Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!