Już po raz ósmy w katowickim Spodku odbędą się największe targi motoryzacyjnych ProfiAuto Show 2011. Ponad 100 wystawców z wielu krajów zaprezentuje najnowsze modele samochodów, rozwiązania technologiczne czy profesjonalną ofertę części samochodowych.

Warto na wstępie zaznaczyć, że tegoroczne targi ProfiAuto Show 2011 to nie tylko samochody, choć to właśnie do miłośników czterech kółek skierowana jest ta impreza. 11 i 12 czerwca br. katowicki Spodek zostanie podzielony na 6 stref tematycznych, w których zwiedzający będą mogli podziwiać m.in. tak znane marki jak Ferrari, Lamborghini czy Porsche oraz modele w najlepszych rajdowych specyfikacjach. Zobaczyć będzie można kilkadziesiąt najnowszych samochodów Subaru czy Jaguar. Nie zabraknie również maszyn tuningowanych
i kultowych motocykli.

Na terenach zewnętrznych śląskiej hali znajdzie się wielkie Centrum Rozrywkowe, w którym nie będzie się nudził nikt, kto zawita do Spodka w motoryzacyjny weekend. Dla miłośników muzyki organizatorzy przygotowali 2-dniowy rockowy festiwal z sobotnim występem gwiazdy polskiej sceny, Eweliny Flinty oraz wianuszka śląskich zespołów m.in. Kruk, Boruta, Neith, Granda, Cocca. Do dyspozycji zwiedzających oddany będzie tor do jazdy quadami, gokartami, będą także mogli polecieć balonem. Przygotowana będzie również specjalna strefa z atrakcjami dla dzieci oraz dużo innych niespodzianek. Jak co roku, do rywalizacji w iście sportowym stylu staną najlepsze ekipy mechaników samochodowych biorących udział w Mistrzostwach Mechaników.

Męską część publiczności na pewno ucieszą wybory Miss ProfiAuto, czyli ponad 70 najpiękniejszych hostess z rejonu Śląska oraz pokazy tańca. Natomiast przedstawicielki płci pięknej wśród publiczności będą mogły podziwiać najnowsze trendy podczas specjalnych pokazów mody. Dla wszystkich zainteresowanych nowościami z zakresu techniki motoryzacyjnej przygotowano darmowe Centrum Szkoleniowe. Na terenie lodowiska w katowickim Spodku zlokalizowane zostanie Centrum Wyposażenia Warsztatów oraz strefa modeli RC, gdzie odbywać się będą Mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie.Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością - w zeszłym roku targi odwiedziło
25 tysięcy ludzi, a w roku bieżącym organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby gości, mogącej przekroczyć nawet 30 tysięcy odwiedzających!

Pełny program targów oraz imprez towarzyszących i szkoleń na moto-targi.pl

Bilety na imprezę są dostępne w cenie 12 zł do nabycia przed wejściem do Spodka podczas trwania targów.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!