https://flic https://flic

https://flic.kr/p/bQFK4c

Zespół Florence and The Machine zagra w grudniu w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert będzie częścią trasy How Big Tour promującej płytę "How Big, How Blue, How Beautiful".

12 grudnia 2015 r. zespół Florence and The Machine wystąpi Łodzi w ramach trasy How Big Tour. Grupa da koncert w Atlas Arenie.

Zespół Florence and the Machine powstał w 2007 r. w Wielkiej Brytanii. Na jego czele stoi wokalistka, Florence Welch. Debiutancka płyta "Lungs" ukazała się w połowie 2009 r. i odniosła sukces. Na kolejne wydawnictwo, "Ceremonials" artyści kazali czekać prawie 2,5 roku. Ostatnia płyta, którą promuje trasa How Big Tour nosi tytuł "How Big, How Blue, How Beautiful" i liczy 11 utworów. Krążek trafił na rynek 1 czerwca.

Czytaj także: Bob Geldof i Biohazard zagrają w Lublinie. Wykonawcy wystąpią 21 czerwca na stadionie Lublin Arena


Bilety na koncert Florence and The Machine będą dystrybuowane przez Go Ahead, Eventim, TicketPro, Biletomat i eBilet. Można je będzie również nabyć w sieciach Saturn, Media Markt i Saturn.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!