Plakat Plakat

Plakat

W grudniu w łódzkiej Atlas Arenie, w ramach wielkiej trasy koncertowej po Polsce, wystąpi legendarny zespół Smokie. Legenda brytyjskiego rocka zaśpiewa swoje przeboje z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej.

Legendy brytyjskiego rocka przedstawią polskiej publiczności swoje największe hity w zupełnie nowej aranżacji. Usłyszymy m.in. takie przeboje jak: "Have You Ever Seen The Rain", "If You Think You Know How To Love Me", "Dont Play Your RocknRoll", "I'll Meet You At Midnight", "Oh Carol" czy "Living next door to Alice", które, jak zapewniają organizatorzy, zaskoczą i oczarują publiczność nowym brzmieniem i wykonaniem.Trasa koncertowa Smokie:
10 grudnia - Poznań, Hala Arena
11 grudnia - Bydgoszcz, Hala Łuczniczka
12 grudnia - Gdynia, Hala Gdynia
14 grudnia - Łódź, Atlas Arena
15 grudnia - Zabrze, DMiT
16 grudnia - Kraków, Auditorium Maximum
18 grudnia - Warszawa, Sala Kongresowa
19 grudnia - Wrocław, Hala Stulecia
20 grudnia - Zielona Góra, Hala MOSiR

Organizatorem koncertów jest Agencja koncertowa Makroconcert.
Koncert w łódzkiej Atlas Arenie rozpocznie się o godz. 19. Bilety na ten koncert w cenie od 110 do 250 zł można nabyć na stronach: eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!