https://flic https://flic

https://flic.kr/p/bip4Wx (© Eva Rinaldi/CC BY-SA 2.0)

Zespół UB40 wystąpi na imprezie Life Festival Oświęcim, która odbędzie się między 17 a 20 czerwca. Wokalista, Ali Campbell, zaśpiewa też podczas antywojennego koncertu, który zostanie zagrany w ramach festiwalu.

Zespół UB40 zagra 20 czerwca na stadionie MOSiR-u w Oświęcimiu. Występ odbędzie się w ramach Life Festivalu. Ali Cambell jeszcze tego samego wieczoru wystąpi w antywojennym koncercie, któremu patronuje Goran Bregović.

Grupa UB40 działa od 1978 r. i sprzedała 70 mln płyt. Wśród jej hitów można wymienić takie utwory jak "Red Red Wine", "Kingston Town" czy cover utworu Elvisa Presleya "Can't Help Falling in Love", który dzięki zespołowi zyskał ponownie popularność.

W Oświęcimiu wystąpią: Ali Campbell, trębacz Astro i klawiszowiec Mickey Virtue. Campbell uświetni wieczorem koncert "Artyści przeciwko wojnie". To w czasie jego trwania po raz pierwszy od 16 lat wspólnie na scenie pojawią się Goran Bregović i Kayah.

Czytaj także: Gra o Tron zostanie wyświetlona równocześnie w 170 krajach świata. Premiera 12 kwietnia


Life Festival Oświęcim odbędzie się między 17 a 20 czerwca. Wśród wykonawców, oprócz UB40, pojawią się m.in. Jessie Ware, Hey, Mela Koteluk, projekt Nowe Sytuacje z repertuarem zespołu Republika.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!