Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Czemierniki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym potraciła jadącego w tym samym kierunku rowerzystę.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 19.00 na ul. Brzezińskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem, 40-letnia mieszkanka Czemiernik, najechała na jadącego przed nią nieoświetlonego rowerzystę. 61-letniego mieszkańca tej samej miejscowości.

Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

W chwili zdarzenia kierująca była trzeźwa.

- Dni robią się coraz krótsze więc coraz częściej jesteśmy zmuszeni korzystać z roweru po zmroku. W związku z tym bezwzględnie powinniśmy pamiętać o odpowiednim oświetleniu pojazdu - powiedziała rzecznik prasowy KPP w Radzyniu Podl. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla. - Rowerzysta na zwykłej drodze, czy ścieżce dla rowerów musi być widoczny dla innych uczestników ruchu.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!