Teatr 13 zaprasza Teatr 13 zaprasza

Teatr 13 zaprasza. (© Ewa Krzysiak)

Teatr 13 ogłasza casting do ról męskich w "Trzech Siostrach" Antoniego Czechowa i "Czego nie widać" Michaela Frayna.

Jeżeli marzysz o aktorstwie i masz ku temu predyspozycje, zgłoś się na casting. Teatr 13 czeka na Ciebie. Poszukiwani są mężczyźni, którzy zagrają w "Trzech Siostrach" Antoniego Czechowa i "Czego nie widać" Michaela Frayna.

Wymagania: przygotowane dwóch dowolnie wybranych tekstów: wiersza i prozy,wiek minimum 25 lat, mile widziana praktyka sceniczna.

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia zawierającego życiorys na adres: tsluzewski@interia.pl.

Casting odbędzie się 4 września o godz. 12 w sali widowiskowej Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Vincenta van Gogha 1.

Teatr 13 jest jednym z najstarszych niezawodowych zespołów teatralnych w Warszawie. Ma na swoim koncie 73 wieczory premierowe. Działa nieprzerwanie od 1988 r. Członkowie zespołu, zarówno ci aktualni, jak i byli, wykonują różne zawody. Niektórzy z występujących w przeszłości na deskach Teatru 13 została zawodowymi aktorami i reżyserami. Ty też masz szansę.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!