W Lubeni koło Rzeszowa odbyły się zajęcia Israeli Krav Maga Polska. Uczestnicy poznawali i doskonalili umiejętności walki wręcz, samoobrony oraz technik interwencji. Uczestniczył w nich mł. asp. Szymon Dziębowski z KPP w Zakopanem.

Prowadził je wraz z instruktorami prekursor krav maga w Polsce Krzysztof Sawicki 3 dan, twórca m.in. programu walki w bliskim kontakcie dla służb specjalnych oraz systemu walki nożem.

Israeli Krav Maga to nowoczesny system walki wręcz i samoobrony, który używany jest przez służby mundurowe na całym świecie.

Mł. asp. Szymon Dziębowski z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, od lat zajmujący się szkoleniem policjantów taktyki i techniki interwencji.

- Szymon stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, czego dowodem jest uzyskanie wyższego stopnia wtajemniczenia - podkreślił rzecznik prasowy komendanta powiatowego Policji w Zakopanem mł. asp. Krzysztof Waksmundzki.

Obóz był jednocześnie sprawdzianem umiejętności przed wyjazdem na międzynarodowy letni kurs instruktorski w Netanji – mieście, które jest centrum Krav Maga.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!