http://pl http://pl

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Zbigniew_Ziobro_-_zdjecie.jpg&filetimestamp=20070903174111 (© prezydent.pl/GNU 1.2)

Zbigniew Ziobro podczas konferencji oznajmił, że wszelkiego rodzaju kroki podejmowane przez Platformę Obywatelską pod jego adresem traktuje „z wesołością”.

Lider Solidarnej Polski oświadczył, że jest gotów poddać się procedurze postawienia go przed Trybunał Stanu. "Sprawiedliwość, prawda i uczciwość sama się obroni" - twierdzi lider Solidarnej Polski, czytamy na newsweek.pl. Oznajmił on, że jest również gotów poddać się procedurze i jeżeli się okaże winnym, również karze.

Ziobro stwierdził, że wniosek PO jest straszakiem oraz stwierdził, że skoro Donald Tusk nie odnosi żadnych sukcesów, a tylko porażki to szuka na siłę wroga i właśnie go znalazł w osobie Ziobry i Kaczyńskiego.

"Nie zamierzam się uchylać od wszelkich konsekwencji, które chce Donald Tusk z Palikotem i Millerem przedsięwziąć w stosunku do mnie, jako ministra sprawiedliwości, bo sprawiedliwość, prawda i uczciwość sama się obroni" - oświadczył lider Solidarnej Polski.

Na konferencji Zbigniew Ziobro oświadczył, że w tamtym czasie uczciwie walczył z korupcją w Polsce i zabiegał wspólnie z Kaczyńskim, aby polskie państwo było uczciwe i przejrzyste.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!