baner baner

baner (© Seirp)

Dziś do Legionowa zjeżdżają przedstawiciele licznego środowiska emerytów i rencistów policyjnych. Będą debatować na temat wielu spraw ważnych nie tylko dla nich, ale i dla policji i społeczeństwa.

W dniach 6-8 X.2010 r. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbędzie się zjazd sprawozdawczo-wyborczy Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Organizację, obchodzącą w tym roku jubileusz 20-lecia, liczącą ponad 20 tysięcy członków, reprezentować będzie 64 delegatów z całej Polski.

W programie: ocena działalności w 4-letniej kadencji, zmiany statutowe, określenie głównych kierunków działania na następny okres i wybór władz stowarzyszenia: prezesa Zarządu Głównego, Prezydium i Głównej Komisji Rewizyjnej. Udział w zjeździe zapowiedzieli m. in: wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji, generał Adam Rapacki oraz Komendant Główny Policji, generał Andrzej Matejuk. Zjazd uświetni występ Zespółu Pieśni i Tańca "Śląsk".

Współautor artykułu:

  • Barbara Podgórska

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!