(© X-news)

- Jeśli zastąpią Wieżę Eiffla moją podobizną, to może jednak zostanę w PSG - zażartował Zlatan Ibrahimović pytany o zmianę ligi z francuskiej na angielską.

Wszystko wskazuje na to, że już latem Zlatan Ibrahimović opuści PSG i zamieni ligę francuską na angielską. W niedzielę paryżanie zapewnili sobie czwarte mistrzostwo z rzędu, a tytuł zawdzięczają w dużej mierze będącemu w znakomitej formie Szwedowi, który przewodzi klasyfikacji najlepszych strzelców i asystentów Ligue 1. Co musiałoby się stać, aby 34-latek jednak zdecydował się pozostać w ekipie z Parc de Princes? - Obecnie mogę powiedzieć, że w przyszłym sezonie nie będę występował w PSG. Będę tu grał jeszcze przez półtora miesiąca. Jeśli jednak zastąpią Wieżę Eiffla moją podobizną, to może jednak zostanę - zażartował Ibrahimović w rozmowie z beIN Sports.

Press Focus/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!