(© Aargambit/wikimedia/CC-BY-3.0)

Marek Wieczorek, właściciel zakładu fryzjerskiego w Lublinie, w którym czesała się Joanna Mucha, został przez nią powołany na stanowisko wicedyrektora w Centralnym Ośrodku Sportu.

Centralny Ośrodek Sportu jest jednostką Ministerstwa Sportu i odpowiada m.in. za sportowe ośrodki w Spale, Zakopanem, Szczyrku, Wałczu, Władysławowie i Giżycku oraz za warszawską halę "Torwar". Marek Wieczorek został powołany przez minister Muchę na stanowisko wicedyrektora COS do spraw programowo-sportowych.

Jak ustalili reporterzy wprost.pl Marek Wieczorek jest znajomym minister Muchy. W Lublinie posiada kilka zakładów fryzjerskich, a w jednym z nich czesała się Joanna Mucha. Wieczorek współpracował też ze sztabem wyborczym Muchy w czasie ostatniej kampanii parlamentarnej.

Marek Wieczorek nie ma doświadczenia w zarządzaniu ośrodkami sportowymi, a znany był dotąd jako juror wyborów Miss Polski Nastolatek. Mucha przyznaje, że korzystała kiedyś z usług fryzjerskich w salonach Wieczorka, ale nie miało to wpływu na jej decyzję.

W odpowiedzi na pytania reporterów 'Wprost" przesłała do redakcji wykaz dyplomów Wieczorka: ekonomia na UMCS oraz studia podyplomowe: zarządzanie na UJ, logistyka na SGH i marketing polityczny w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu. Ostrzegła też, że pytania reporterów i odpowiedzi zamieści na swoim blogu, gdyż jej zdaniem reporterzy przekroczyli granice absurdu.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!