20 lipca po godz. 13 w Jastrzębiu-Zdroju znaleziono zwłoki. Powiadomiona przez mieszkańców policja natychmiast przybyła na miejsce.

Jak podaje lokalny portal JASnet, 20 lipca, po godz. 13, w jarze przy ulicy Północnej w Jastrzębiu-Zdroju znaleziono zwłoki. Powiadomiona przez mieszkańców policja natychmiast przybyła na miejsce.

Jak podaje rzecznik prasowy Jastrzębskiej Policji mł. asp. Inez Biernacka- "ujawnione zostały zwłoki 50-letniego mężczyzny, okoliczności wskazują na samobójstwo i brak udziału osób trzecich w zdarzeniu."

Czytaj także:

to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!