(© Fot. Alterna2 CC BY 2.0 flickr)

Kolejna wielka gwiazda potwierdziła swój występ na Festiwalu Legend Rocka. 3 lipca 2015 roku w Dolinie Charlotty pod Słupskiem wystąpi zespół ZZ Top.

"ZZ Top jest przedstawicielem hard rocka, bluesa i południowego rocka. W muzyce zespołu wyraźnie słychać wpływy boogie. Grupa nie stroniła też od groteski rockowej, reprezentując typowy teksański humor. Okresem największych sukcesów grupy była połowa lat osiemdziesiątych, kiedy to album Eliminator stał się przebojem głównego nurtu rocka. Dwaj frontmani, Gibbons i Hill, zapuścili długie brody. Ubrani tak samo, w golfowe kapelusze, obfite koszule, okulary przeciwsłoneczne i workowate spodnie, mogą uchodzić za dwóch bliźniaków" - czytamy na stronie organizatora.

Najbardziej znane przeboje grupy to "Rough Boy", "Gimme All Your Lovin", "Stages", "Legs" czy "Sharp Dressed Man". Zespół nagrał ponad 20 albumów, a płyta "Eliminator" z 1983 roku sprzedała się w ponad 10 milionach egzemplarzy.

Zespół ZZ Top to już druga gwiazda, która potwierdziła swój udział na Festiwalu Legend Rocka. 4 lipca 2015 roku w Dolinie Charlotty wystąpi prawdziwy muzyczny gigant, Carlos Santana.

Czytaj więcej: Carlos Santana wystąpi w Polsce. Muzyk zagra 4 lipca 2015 roku w Dolinie Charlotty

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!