Logo akcji Logo akcji

Logo akcji. (© http://mamawpracy.pl/)

"Mama w pracy" to kampania społeczna organizowana przez Fundację Świętego Mikołaja, której tematem jest obecność matek na rynku pracy. Nagrodą w konkursie jest tytuł "Firmy nieprzeciętnie przyjaznej mamom".

Jest to kolejna, trzecia edycja tego konkursu skierowana do firm, które stwarzają przyjazne warunki pracy dla kobiet. Nagrodą w konkursie jest tytuł "Firmy nieprzeciętnie przyjaznej mamom". W konkursie udział wziąć mogą firmy małe (do 50 pracowników) i duże (powyżej 50 pracowników).

Aby firma mogła wziąć udział w projekcje musi się zarejestrować na stronie. Po rejestracji możliwy jest dostęp do ankiety, którą wypełniają pracownice danej firmy.

"Nowością w tym roku będzie licencja na tytuł "Firmy nieprzeciętnie przyjaznej mamom", którą Fundacja Świętego Mikołaja będzie przyznawać zwycięskim firmom na jeden rok." - Czytamy na stronie kampanii.

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!