Żona Hollywood opowiada o Warszawie. "Mogłabym tutaj mieszkać" [WIDEO] Żona Hollywood opowiada o Warszawie. "Mogłabym tutaj mieszkać" [WIDEO]

Żona Hollywood opowiada o Warszawie. "Mogłabym tutaj mieszkać" [WIDEO] (© x-news/Dzień Dobry TVN)

Eva D'Angelo to jedna z bohaterek programu "Żony Hollywood". Urodziła się i wychowała w Polsce, ale ojciec namówił ją, aby wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Teraz mieszka tam ze swoim mężem Johnem, córką Michelle i psem Mikusiem. Przyznaje jednak, że mogłaby wrócić do Warszawy, bo ta niesamowicie się zmieniła i rozbudowała.

Eva D'Angelo wyjechała z Polski w latach 80. XX wieku. Opowiada, że pojechała na tydzień do Austrii, aby kupić buty firmy Salamander. Kiedy już miała wracać, zadzwonił do niej ojciec i powiedział o stanie wojennym. Namówił ją, żeby nie wracała do Polski, bo nie wiadomo, co ją tutaj czeka. W USA Eva poznała Johna D'Angelo, z którym pobrała się po 10 miesiącach znajomości. Ma córkę Michelle i psa Mikusia. Większość czasu spędza na Rancho Mirage, ale przyznaje, że mogłaby zamieszkać w Warszawie.

- Bardzo mi się Warszawa podoba. Zresztą każde miasto w Polsce jest inne. Warszawa się tak przepięknie rozbudowała, tętni życiem. Bardzo dobrze się tutaj czuję - powiedziała w rozmowie z pudelektv. - Naprawdę dużo się tutaj dzieje - dodała.

Eva D'Angelo zwróciła też uwagę na mieszkańców stolicy. - Zauważyłam, że ludzie się tutaj bardzo weseli, mają uśmiech na twarzy. Jest troszeczkę korka na warszawskich ulicach, ale nie przeszkadza mi to, bo jestem do tego przyzwyczajona. Chyba bym mogła tutaj mieszkać - stwierdziła.

Całej rozmowy możecie posłuchać tutaj:Zobaczcie też: Pin Up Candy: Na scenie myślę o seksie


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!