plakat reklamujący imprezę plakat reklamujący imprezę

plakat reklamujący imprezę (© I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej rocznika 2000 „Etis Cup 2012”)

Organizatorzy i sponsorzy Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2000 „Etis Cup 2012” zapraszają wszystkich amatorów fotografii do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie z turnieju.

Impreza, która ma się odbyć w najbliższą sobotę w hali piłkarskiej na Bemowie przy ulicy Ks. Bolesława 1/3 będzie okazją do zdobycia wspaniałych nagród dla fanów fotografii. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa pod adresem lukaszchmielewski@o2.pl (w treści: imię, nazwisko, nazwa redakcji/ serwisu z którym się współpracuje, numer telefonu) , a następnie wykonać bardzo dobre zdjęcia podczas trwania tego piłkarskiego wydarzenia.

Kolejnym etapem jest wybranie 10 najlepszych zdjęć i dostarczenie ich przed 18 lutym na płycie CD do siedziby Polonii Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej 6.

Komisja stworzona z organizatorów i sponsorów wybierze najlepszą fotografię. Jej wykonawca otrzyma w nagrodę wysokiej jakości telewizor LCD.

Dla wszystkich chętnych biorących udziału w konkursie przewidziano specjalne wejściówki na imprezę umożliwiające wstęp m.in. na boiska piłkarskie i do szatni zawodników.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!