Gra w Realu Madryt byłaby dla Roberta Lewandowskiego nowym wyzwaniem - twierdzi Maciej Żurawski. Zdaniem byłego napastnika reprezentacji Polski celem Lewandowskiego nie są pieniądze, bo jest o zawodnikiem dobrze opłacanym.

- Wiadomo, że wokół zainteresowania Lewandowskim ze strony Realu, jest pompowanie balonu i mnóstwo rzeczy dopowiedzianych, które być może nie mają miejsca. Z konkretami musimy poczekać, tym bardziej, że to dopiero początek całej zawieruchy. Klasa i Bayernu i Realu jest bardzo podobna. Pod uwagę można wziąć jedynie inną specyfikę gry w Lidze Hiszpańskiej, co dla Roberta mogłoby być nowym wyzwaniem, bodźcem czy celem. Jeśli chodziło by o to, to zmiana klubu byłaby wskazana. O finanse raczej nie chodzi, bo wynagrodzenie miałby zbliżone do tego, które ma obecnie w Bayernie. jest na tyle zawodnikiem ułożonym, że powinien sobie poradzić w każdym otoczeniu - tak były napastnik reprezentacji Polski Maciej Żurawski skomentował doniesienia hiszpańskiej prasy o możliwym przejściu Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt. Na zaproszenie władz stołecznego klubu ostatni mecz "Królewskich" w loży dla specjalnych gości oglądał menedżer kapitana reprezentacji Polski Cezary Kucharski.

TVN24/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!