(© screen)

Oddział ZUS w Biłgoraju ogłosił przetarg na wycieczkę do Watykanu i Rzymu dla swoich urzędników. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia zawiera m.in. takie pozycje jak audiencja u papieża, czy też minimum dwie surówki do obiadokolacji

Przetarg został ogłoszony na stronach ZUS w Biuletynie Informacji Publicznej, obok takich poważnych zamówień jak remonty czy budowa siedziby oddziału ZUS. Wycieczka ma być sfinansowana z funduszu socjalnego oraz środków pracowników. Urzędnicy wyjadą w dwóch grupach we wrześniu i październiku.

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia zawiera m.in. zapewnienie transportu z lotniska do hotelu z zastrzeżeniem, iż niedopuszczalne jest rozpoczęcie zwiedzania z bagażami. Wymagane jest też zapewnienie minimum programu wycieczki m.in. modlitwy przy grobie Jana Pawła II, audiencję u papieża. Śniadania mają być bez ograniczeń, na obiadokolację minimum dwa dania do wyboru i dwie surówki.

Czy taka wycieczka musi być dofinansowywana z funduszu socjalnego - pyta gazeta.pl. W 2001 r. Sąd Najwyższy wydał orzeczenie, że "fundusz świadczeń socjalnych ma łagodzić różnice w poziomie życia pracowników i ich rodzin, a także emerytów i rencistów. Jest on wyrazem funkcji społecznej zakładu pracy, zaś jego adresatami są zwłaszcza rodziny o najniższych dochodach".

Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!