Stadion w Grudziądzu Stadion w Grudziądzu

Stadion w Grudziądzu (© Marzena Suchomska)

GTŻ Grudziądz podejmie Lotos Wybrzeże Gdańsk w ramach szóstej kolejki I ligi żużla.

W najbliższą niedzielę na stadionie miejskim w Grudziądzu zostanie rozegrane spotkanie szóstej kolejki I ligi żużla. Miejscowy GTŻ Grudziądz podejmie Lotos Wybrzeże Gdańsk.
W ekipie gospodarzy zaszła jedna kosmetyczna zmiana. W parze z Tomaszem Chrzanowskim pojedzie tym razem Kamil Brzozowski. Natomiast popularny "Buczek" wróci na nr 13.

Goście, po dość wysoko przegranym ostatnim spotkaniu, będą chcieli na pewno odbudować swoje siły wygrywając z GTŻ Grudziądz. Gospodarze natomiast, zaliczając ostatnio minimalną przegraną ze Startem Gniezno, będą robić wszystko, by udowodnić, że to nie przypadek, iż stoją na szczycie tabeli. Zapowiada się wiec emocjonujące spotkanie.

Czy trzynastka okaże się dla sympatycznego Krzysztofa Buczkowskiego szczęśliwa? Tego dowiemy się już w niedzielę 16 maja o godzinie 16 w Grudziądzu.

Awizowane składy:

Lotos Wybrzeże Gdańsk:
1. Paweł Hlib
2. Tobias Kroner
3. Dawid Stachyra
4. Renat Gafurov
5. Magnus Zetterström
6. Damian Sperz
7. Matej Kus

GTŻ Grudziądz:
9. Davey Watt
10. Rory Schlein
11. Tomasz Chrzanowski
12. Kamil Brzozowski
13. Krzysztof Buczkowski
14. Artur Mroczka

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!