Matej Ferjan Matej Ferjan

Matej Ferjan (© Wikipedia,Crash override83, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported)

Żużlowiec PGE Marmą Rzeszów Matej Ferjan, został dziś rano znaleziony martwy w swoim samochodzie w Gorzowie Wlkp. Policja i prokuratura ustalają przyczyny tragedii.

Słoweniec Matej Ferjan miał 34 lata i w tym sezonie podpisał kontrakt z PGE Marmą Rzeszów. Wcześniej reprezentował barwy: GKM Grudziądz, Falubazu Zielona Góra, Włókniarza Częstochowa, Kolejarza Opole, KM Ostrów, KSŻ Krosno, Stali Gorzów i Startu Gniezno. Sportową karierę rozpoczynał jako narciarz, a potem został żużlowcem. Reprezentował barwy Słowenii i Węgier. W latach 2001-2002 oraz 2006 startował w cyklu Grand Prix. W 1998 roku zdobył brązowy medal indywidualnych mistrzostw świata juniorów, a w 2004 roku był drugi w indywidualnych mistrzostwach Europy.

Te tragiczną informację potwierdziła również lubuska policja. Sprawę bada obecnie policja i prokuratura.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!