(© Archiwum Kancelarii Prezydenta RP/)

Według prof. Andrzeja Zybertowicza, największą ułomnością byłego prezydenta było to, że nie miał żadnego pseudonimu operacyjnego i nie był komunistycznym agentem.

Nie można tego samego powiedzieć o byłych prezydentach III RP: Lechu Wałęsie oraz Aleksandrze Kwaśniewskim. Zybertowicz nazwał ich kolejno: TW Bolkiem oraz TW Alkiem.

Zaatakował również media głównego nurtu: Gazetę Wyborczą oraz TVN24, zarzucając im celową dezinformację w tej sprawie. "Kto was inspirował?" - pytał się.

Zybertowiczowi chodziło o lansowaną teorię o domniemanych naciskach. Powiedział, że jeżeli ludzi, którzy wierzą w zamach nazywa się sektą, to drugą sektą są ci wszyscy, którzy twierdzą, że do katastrofy doszło w wyniku nacisków na pilotów.

Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!