Schodami do nieba Schodami do nieba

Schodami do nieba (© Dorota Pezo)

Człowiek sam potrafi stworzyć sobie piekło. Życie czasem bywa okrutne.

Człowiek nie może uchronić się od śmierci. To coś co spotka każdego. Jednak jeśli umiera najbliższa osoba, świat przybiera szare barwy. Jak bardzo jest bolesna strata najbliższej osoby? Po takiej stracie przychodzi kolej na samotność i ból. Człowiek zostaje wtedy sam, odchodzi przyjaciel, brat, a czasem reszta rodziny.


Ludzie odchodzą w ciszy, bólu lub krzyku i straszliwych męczarniach. Niestety ludzka droga jest bardzo krótka i niewdzięczna. Jest to smutna rzeczywistość, z którą nie chce się pogodzić wielu ludzi. Jedyna myślą, która wtedy może pocieszyć to, to że umarły już nie cierpi. Tu na ziemi kłamstwo i zło jest chlebem powszednim. Oszustwo staje się motywem które przewodzi każdą osobę która walczy o przeżycie. Jest jednak ona, jej nie oszukamy. To śmierć - przegrana żywych. W tym trudnym życiu bardzo ważna jest miłość między ludzka i wzajemny szacunek a także pomoc w potrzebie. Ważne jest to, by przez życie iść z sercem na dłoni.

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!