Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  Germanicus LanguageBox

  Germanicus LanguageBox

  adres:
  84-230 Rumia, Stoczniowców 7
  tel:
  (58) 669-22-99
  fax:
  (58) 669-22-99
  e-mail:
  www:
  http://www.germanicus.pl
  Zobacz na mapie
  Mówimy po angielsku Mówimy po niemiecku

  Germanicus LanguageBox oferuje kursy językowe na rynku trójmiejskim już od 15 lat. Od września 2016 także w Rumi!
  Choć nazwa Germanicus może sugerować, że zajmujemy się tylko językiem niemieckim, w Rumi będziemy uczyli przede wszystkim języka angielskiego. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracujemy w oparciu o sprawdzoną metodę, która koncentruje się przede wszystkim na nauce mówienia.
  Zajęcia dla dzieci już od 2 roku życia są prowadzone zgodnie z założeniami programu Teddy Eddie. Jest to autorski, licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, który łączy prawdziwą naukę z doskonałą zabawą. Zajęcia pełne są prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka i tego, co dzieci lubią najbardziej: gier, zabaw, piosenek, bajek, słuchowisk, ilustracji i zabawek.
  Starsze dzieci mogą wziąć udział w zajęciach Germanicus Kids&Teens, które odbywają się w małych grupach umożliwiających nauczycielowi poświęcenie odpowiedniej ilości uwagi każdemu uczniowi. Tak jak w przypadku młodszych dzieci, uczymy metodą, której fundamentem jest wprowadzanie języka w sposób naturalny–dzieci przyswajają język jak swój język ojczysty; pierwszym zadaniem jest nauczyć je mówić, a dopiero potem pisać i czytać. Program wspiera wczesną wielojęzyczność.
  Młodzież może przygotowywać się z nami do egzaminów, certyfikatów lub po prostu uczyć się mówić!
  Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy posiadający odpowiednie kwalifikacje, ale przede wszystkim kochający pracę z najmłodszymi. Dodatkowo, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.
  Dodatkowym atutem naszej szkoły są nowo wyremontowane, przestrzenne i kolorowe pomieszczenia, dzięki którym jest nowoczesna, przyjazna i bezpieczna – także dla najmłodszych. Zadbaliśmy również o wygodę mam – przygotowaliśmy dla nich wygodne miejsce, gdzie mogą napić się kawy, poczytać i porozmawiać, czekając na swoje dzieci.
  Szkoła Germanicus LanguageBox posiada certyfikaty jakości: rekomendację Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE (jako jedyna na Pomorzu), Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001-2008 oraz akredytację MEN.

  Uczymy mówic! To nasze motto
  Zgłoś nieaktualne dane

  Godziny otwarcia

  Od poniedziałku do piątku: 14:30-19:30