Wybierz region

Wybierz miasto

  Bezpłatne warsztaty linorytu

  Centrum Aktywności Lokalnej Paca 40
  Warszawa, ul. Michała Paca/40, 22 12 6 2 6 18

  18:00 Od 8.01.2019 do 22.01.2019

  • Wstęp wolny

  '"LINORYT nie tylko od święta!" czyli sąsiedzkie warsztaty linorytu.

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Pragi-Południe, Pragi-Północ i Targówka do udziału w bezpłatnych warsztatach plastycznych. Wspólnie poznamy niezwykłą technikę linorytu i stworzymy kartki na Dzień Babci i Dziadka, które przekażemy seniorom z wybranej wspólnie organizacji. Liczymy na to, że ten drobny gest, uśmiech i rozmowa pozwolą osobom starszym chodź na chwilę zapomnieć o samotności.

  Projekt składa się z czterech warsztatów w dniach:
  8.01, 10.01, 15.01, 17.01.2019 w godz. 18.00-19.45 oraz spotkania z seniorami, gdzie przekażemy wspólnie wykonane kartki.

  Swoje prace stworzymy w Centrum Społecznym Paca, ul. Paca 40 w Warszawie. My dostarczamy materiały, Wy pozytywne nastawienie i chęć tworzenia :)

  Liczymy na to, że ten projekt to dopiero początek. Chcemy stworzyć grupę ludzi pełnych pasji, którzy również po projekcie będą spotykać się cyklicznie żeby tworzyć, gadać i pomagać ;)

  Z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy: linoryt.paca@gmail.com.
  Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6.01.2019!

  Dołącz do nas!

  Projekt „Linoryt nie tylko od święta„ sfinansowany został dzięki Minigrantom – konkursowi odbywającemu się w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Prowadzenie Centrum Społecznego PACA w latach 2016–2018 oraz wspieranie działań lokalnych na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku, współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?