Wybierz region

Wybierz miasto

  Oblicze Tajemnicy

  Dobre Miejsce - katolickie centrum kultury
  Warszawa, ul. Dewajtis/3, +48 22 561 01 23

  12:00 Od 3.02.2019 do 28.02.2019

  • Wstęp wolny

  Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury zaprasza na wystawę s. Natanaeli Błażejczyk: "Oblicze Tajemnicy". Wernisaż a także spotkanie z artystką odbędzie się 3 lutego w Galerii Krużganek. Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych złożonością aktu twórczego a także do osób poszukujących innego świata w swojej rzeczywistości.

  "Sztuka jest ustawicznym poszukiwaniem Oblicza Pana. Gdzie jesteś, jaki jesteś, w jaki sposób istniejesz i jak się objawiasz? – pytają nie tylko filozofowie i teologowie, ale i ludzie sztuki. Pytam i ja." s. Natanaela

  S. Natanaela Błażejczyk prezentowała swoją twórczość na 28 wystawach indywidualnych oraz kilkudziesięciu zbiorowych w kraju i za granicą. Między innymi w Toruniu, Warszawie, Częstochowie, Kaliszu, Opolu, Katowicach, Białymstoku, Lublinie, Paryżu, Petersburgu, Brukseli. Jest autorką cykli graficznych: Hymn o Jedynym Bogu Stwórcy, Cztery pory roku, a także obrazów, których tematem są zanikające elementy krajobrazu, takie jak: stogi, brogi, kapliczki, stare okna.

  Wstęp wolny.
  Szczegóły: http://dobremiejsce.org

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jolka, Jolka pamiętasz... klasyczne polskie piosenki z lat 80. i 90.? QUIZ