Wybierz region

Wybierz miasto

  Pokazy i filmy w Planetarium Niebo Kopernika

  Planetarium Niebo Kopernika
  Warszawa, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie/20, +48 22 596 41 00

  09:30 Środa, 13 września

  • 19zł

  Program dnia:
  09:30 Powrót na Księżyc
  10:30 Pod jednym niebem
  11:30 Słoneczna podróż
  12:30 Halo Ziemia
  13:30 Jesteśmy Kosmitami 3D
  15:30 Astronauta 3D
  16:30 Początek ery kosmicznej 3D
  17:30 Halo Ziemia


  Pokazy

  To prowadzone na żywo międzyplanetarne wycieczki. Przestrzeń i czas nie stanowią dla nas ograniczeń, możemy przenieść widzów w dowolnie wybrany zakątek Wszechświata. Prezenterzy zabierają publiczność w podróż po planetach i gwiezdnych konstelacjach, przekazują astronomiczne aktualności i informacje o najciekawszych zjawiskach na niebie. Podczas pokazu zachęcamy Was do zadawania pytań, wchodzenia w dialog z prezenterami i tym samym współtworzenia kosmicznej podróży. Większości filmów towarzyszą pokazy na żywo, czasem nawet kilkudziesięciominutowe. Część z nich prowadzona jest w 3D.

  Filmy

  Dobieramy je w taki sposób, aby zaspokajały gusta najmłodszych, jak i najstarszych widzów. Zarówno tych, stawiających pierwsze kroki w poznawaniu Kosmosu, jak i nieco już obeznanych z astronomią. W Niebie Kopernika możecie zobaczyć nie tylko kosmiczne spektakle. Zabieramy Was także w głębiny oceanu, otchłań wulkanów, a nawet do piramid Majów i wnętrza Wielkiego Zderzacza Hadronów. Niezwykłym przeżyciem jest również projekcja trójwymiarowa. Filmy 3D sprawiają, że ma się poczucie pełnego zanurzenia w oglądanym obrazie, co pozwala uczestniczyć w akcji filmów niemal na prawach ich kolejnego bohatera.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Pamiętasz szkołę z czasów PRL? To był inny świat!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.