Wybierz region

Wybierz miasto

  Rockowa Droga Krzyżowa – teatr cieni

  Dobre Miejsce - katolickie centrum kultury
  Warszawa, ul. Dewajtis/3, +48 22 561 01 23

  19:00 Od 12.04.2019 do 19.04.2019

  • Wstęp wolny

  Uwaga, uwaga! Rockowa Droga Krzyżowa w Dobrym Miejscu!

  Rozważanie Drogi Krzyżowej na rockowo? Teatr cieni? Tego jeszcze nie było.

  Grupa teatralna W DRODZE skupiona wokół Duszpasterstwa Akademickiego ARKA przygotowała teatr cieni do utworu zespołu DAJ SPOKOJ.

  "Rozważamy poszczególne stacje Drogi Krzyżowej w sytuacjach życia codziennego przy niesamowitej muzyce. Gdzie? W tramwaju, w restauracji, wśród mijanych przez nas osób. W każdej sytuacji jest obecny Chrystus. Spotkamy się z Nim w drodze. Jesteś na to gotowy?" - pytają wykonawcy

  Nabożeństwo Drogi Krzyżowej najczęściej kojarzy się z czytaniem rozważań i śpiewem pieśni wielkopostnych. Podczas Rockowej Drogi Krzyżowej wydarzenia z drogi Zbawiciela na Golgotę, oparte o teksty Pisma św. i współczesne wydarzenia, opowiedziane są w formie muzycznej, której towarzyszy wizualna interpretacja w odniesieniu do realnych sytuacji z życia codziennego. Teatr cieni jest formą ekspresji artystycznej, która pozwala widzowi na "zobaczenie siebie" w postaciach po drugiej stronie płótna.

  Bilety: bezpłatna rejestracja

  Szczegóły: www.dobremiejsce.org

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Co wiesz o piersiach? QUIZ