Wybierz region

Wybierz miasto

  Tajemnica piękna – wystawa J. Błońskiej

  Dobre Miejsce - katolickie centrum kultury
  Warszawa, ul. Dewajtis/3, +48 22 561 01 23

  12:00 Od 3.03.2019 do 31.03.2019

  • Wstęp wolny

  Gdzie tkwi tajemnica piękna? Podążając za pytaniem zapraszamy na wystawę prac autorstwa Joanny Błońskiej. Wernisaż odbędzie się 03.03 o godz. 12:00 w Galerii Krużganek.

  Joanna Błońska - urodziła się w Piszu na Mazurach. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu i Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jest wieloletnim pracownikiem Sokołowskiego Ośrodka Kultury. Jest kuratorem wielu wystaw m. in. Międzynarodowej wystawy „Opowiem ci o Bogu” (2010r.), pierwszej w Polsce wystawy zbiorowej „Ofiarom Katastrofy Smoleńskiej” (2015r.), która prezentowana była m. in. W Galerii Narodowej Kordegarda, w Sejmie RP 2016r., w Parlamencie Europejskim w Brukseli 2017., w Muzeum Niepodległości w Warszawie 2018r. Otrzymała nagrodę w I Wystawie Konkursowej „Obraz z Mazowsza” w 2004r. Srebrny Medal Diecezji Drohiczyńskiej w 2005r., Medal BENEMERENTI przyznany przez Ojca św. Benedykta XVI na wniosek Biskupa Antoniego Pacyfika Dydycza w 2013r.

  Podczas wystawy będzie można także zapoznać się z twórczością literacką autorki.

  Szczegóły: www.dobremiejsce.org

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Wiosenny ogólnopolski test znajomości znaków drogowych. Kierowco - musisz zdobyć 100%! QUIZ