Dodaj zdjęcie profilowe

avatarŁukasz Wybranowski

Polska
www.zyciekucharza.blogspot.com
Mieszkaniec Łukasz Wybranowski

Łukasz Wybranowski

Dodano 2012-07-21 08:22:57

Raport UEFA dotarł do Wrocławia

Małgorzata Korny, specjalista do spraw bezpieczeństwa w Śląsku Wrocław, nie chce na razie zdradzać szczegółów. Pismo nie ocenia jednak wydarzeń. Jak pisze Gazeta Wrocławska, jest to relacja z tego, co się stało. W środę przed meczem Śląska Wrocław w Czarnogórze doszło do zamieszek z udziałem kibiców i policji. Według tych pierwszych, winni są policjanci, którzy bez powodu pałowali kibiców, a około 300 osób nie wpuszczono na stadion. Tamtejsza policja twierdzi jednak, że zostali zaatakowani, a autokarów nie wpuścili do miasta, bo znaleźli w nich środki pirotechniczne.

Jak podaje http://www.gazetawroclawska.pl/

Mieszkaniec Łukasz Wybranowski

Łukasz Wybranowski

Dodano 2012-07-19 08:49:40

Piłkarze Śląska wrócili do Wrocławia. Z problemami

Samolot z piłkarzami Śląska Wrocław musiał przymusowo lądować w Bratysławie, bo piloci stwierdzili, że mają za mało paliwa, aby dolecieć do Wrocławia. Jak tłumaczą, paliwa zabrakło, bo wiał bardzo silny wiatr i przez to samolot spalił go więcej. Podróż po zwycięskim meczu w Czarnogórze, trwała prawie całą noc. Piłkarze musieli dodatkowo przejść kontrolę paszportową.

Jak podaje Gazeta Wrocławska, przed wczorajszym meczem eliminacji do Ligi Mistrzów z Podgoricą, został pobity rzecznik prasowy Śląska Wrocław, Michał Mazur. Dziś trafił nad ranem do jednego z wrocławskich szpitali na obserwację.

Wrocławscy dziennikarze, którzy przyjechali z Polski własnymi autami, musieli przesiadać się do taksówek i i udawać, że nie są z Polski. Pseudokibice rywala chcieli bić każdego pochodzącego z naszego kraju.

Na stronie internetowej http://www.fanslask.fuckpc.com/

Mieszkaniec Łukasz Wybranowski

Łukasz Wybranowski

Dodano 2011-03-29 08:54:42

Masz auto na gaz? Uważaj, gdzie tankujesz

Według najnowszego raportu o jakości gazu na stacjach paliw, budzi ona coraz więcej zastrzeżeń. Dwa lata temu nieprawidłowości wykryto na co setnej stacji. W zeszłym roku kwestionowano 4 stacje na 100. Na początku obecnego roku skontrolowano 107 stacji, a nieprawidłowości wykryto na 6 z nich.

"Mamy tutaj niestety do czynienia z poważnym wzrostem, tak to oceniam" - http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-pogarsza-sie-jakosc-lpg-w-polsce,nId,331864

Mieszkaniec Łukasz Wybranowski

Łukasz Wybranowski

Dodano 2011-03-27 14:54:25

Polska Jest Najważniejsza z nowym logo

Partia Polska Jest Najważniejsza zaprezentowała nowe logo ze wznoszącym się orłem, który ma być symbolem nowoczesnej Polski w Europie. "Zrobimy wszystko, by ten symbol kojarzył się Polakom z nowoczesną gospodarką, obniżeniem podatków, obniżeniem kosztów pracy, z dobrym, wygodnym życiem polskich przedsiębiorców. By kojarzył się z polityką prorodzinną, która pozwala na to, by polskim rodzinom dzięki obniżkom podatków zostawało więcej pieniędzy" - mówiła przewodnicząca PJN, Joanna Kluzik Rostkowska podczas prezentacji logo.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/tusk_kontra_ludzie_kultury_drugie_sniadanie_mistrzow_za_nami_188205.html

Mieszkaniec Łukasz Wybranowski

Łukasz Wybranowski

Dodano 2011-03-27 09:51:16

F1: Vettel bezkonkurencyjny. Miła niespodzianka Pietrowa

Sebastian Vettel, potwierdził że jest Mistrzem Świata, wygrywając pierwszy wyścig w sezonie 2011. Drugi linię mety przekroczył Lewis Hamilton, a trzeci Witalij Pietrow z Lotus Renault. Już na samym początku wyścigu startujący z 5 pozycji Fernando Alonso z Ferrari popełnił błąd i spadł na 9 miejsce. Witalij Pietrow z Lotus Renault awansował z 6. na 4. pozycję. Od początku wyścigu pierwsza trójka z kwalifikacji utrzymała swoje pozycję. Sebastian Vettel (Red Bull Rancing) uciekał swoim rywalom. To samo robił Hamilton, który jednak ma bolid nieco wolniejszy od Vettela i nie był w stanie dotrzymać mistrzowi świata tempa.

Czytaj też: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/gp_australii_w_formule_1_sebastian_vettel_z_pole_position_188193.html

 1. Pierwszy raz tutaj?

  Cieszymy się, że dołączyłeś do serwisu naszemiasto.pl
  Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w zrobieniu pierwszych kroków:

 2. Zwiększ atrakcyjność profilu

  Dodaj tło, zadbaj aby profil miał unikatowy wygląd i wyróżniał się na tle innych

 3. Daj się poznać

  Uzupełnij podstawowe informacje profilowe, dodaj zdjęcie i bądź rozpoznawalny

 4. Dziel się nowymi wydarzeniami!

  Publikuj artykuły, dodawaj galerie, dziel się ciekawymi infomacjami i pozostań na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami

 5. Uczestnicz w życiu lokalnej społeczności

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, chcesz się czymś podzielić lub napisać artykuł? Sam zadecyduj jaką formę wybierzesz

 6. Daj znać co u Ciebie

  Chcesz się czymś podzielić na gorąco, dodaj krótki wpis, wiadomość zostanie opublikowana w prywatnym strumieniu

 7. Opublikuj materiał na stronie miejskiej

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, napisz artykuł i opublikuj go na łamach serwisu, dowiedz się co inni o tym sądzą!

 • Dodaj do obserwowanych Obserwuj ciekawe osoby! Jeżeli pojawi się coś nowego, znajdziesz to również na swoim profilu.
 • Wyślij wiadomość Wysyłaj wiadomości i bądź w kontakcie z innymi mieszkańcami!
 • Zgłoś do moderacji Zgłoś nadużycie ze strony mieszkańca!

Wydarzenia dnia

Materiały mieszkańca