Marlena Nowicka

avatarMarlena Nowicka

Poznań
regionalna rzeczniczka prasowa ZUS

Prowadzisz działalność – przyjdź do ZUS-u na Tydzień Przedsiębiorcy

2017-09-05 10:50:28

Prowadzisz własną firmę? Nie wiesz, jakie zmiany w opłacaniu składek wprowadzone będą od nowego roku? Chciałbyś ubiegać się o rozłożenie zaległości składkowych na raty? Planujesz rozliczać się z ZUS elektronicznie? Podczas Tygodnia Przedsiębiorcy uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy, który odbędzie się od 11 do 15 września.

Podczas „Tygodnia Przedsiębiorcy” będzie można zasięgnąć informacji między innymi na temat e-składki – prostej płatności z ZUS, która zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2018 r., świadczeń w razie choroby i macierzyństwa, zwolnień elektronicznych od 1 lipca 2018 r., a także delegowanie pracowników w świetle przepisów prawa unijnego.

Na naszych klientów czekać będzie bogata oferta seminariów oraz dyżurów eksperckich. Szczegółowy harmonogram dostępny na stronie www.zus.pl w zakładce kalendarium.

Jesteś na profilu Marlena Nowicka - stronie mieszkańca miasta Poznań. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.