Dodaj zdjęcie profilowe

avatarppp.radziejow

Aleksandrów Kujawski

RADZIEJÓW LATEM

2017-08-31 14:02:54

Dnia 30 sierpnia br. w Młodzieżowym Centrum Kariery w Radziejowie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt: „Radziejów latem”. Konkurs zorganizowany był w ramach ogólnopolskiej akcji Lato OHP i przeznaczony był dla młodzieży.
Celem konkursu fotograficznego było rozwijanie pasji fotograficznej wśród młodzieży. Wiele młodzieży pasjonuje się robieniem zdjęć naturze, krajobrazom, zabytkom. Fotografia to sposób wyrażania samego siebie. Młodzi ludzie mają dużo energii, którą właśnie wykorzystują na własne fotografowanie dzięki czemu rozwijają duszę i umysł. Amatorzy zdjęć wykonują je niekiedy zwykłym telefonem. Okres wakacji, lato to czas kiedy można uchwycić na fotografii piękne widoki. Dlatego też do MCK wpłynęło dużo pięknych i ciekawych prac konkursowych, na których przedstawione zostały widoki Radziejowa.
Pracownice Młodzieżowego Centrum Kariery wyłoniły najciekawsze prace, na których były zabytki, krajobrazy oraz natura Radziejowa. Laureatów nagrodzono upominkami, gratulując umiejętności fotograficznych i życząc rozwijania swoich pasji.

Jesteś na profilu ppp.radziejow - stronie mieszkańca miasta Aleksandrów Kujawski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.