Marlena Nowicka

avatarMarlena Nowicka

Poznań
regionalna rzeczniczka prasowa ZUS

ZUS współpracuje z lekarzami

2017-07-03 08:47:40

Wspólne projekty badawcze, wykłady i szkolenia, a także praktyki i staże dla studentów w ZUS to plany na współpracę pomiędzy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
27 czerwca odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu. Sygnatariuszami porozumienia byli Dorota Bieniasz - Członek Zarządu ZUS nadzorujący Pion Świadczeń i Orzecznictwa oraz prof. dr hab. Andrzej Tykarski – Rektor Uniwersytetu Medycznego.
Podstawowym celem porozumienia jest współpraca partnerska w ramach działalności dydaktycznej oraz działalności naukowej i badawczej, a także realizacja wspólnych projektów z zakresu ubezpieczeń społecznych.
Mam nadzieję, że wieloaspektowa współpraca pomiędzy Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, obejmująca między innymi takie projekty jak prowadzenie zajęć z zakresu ubezpieczeń społecznych, w tym z systemu orzekania o niezdolności do pracy, pomoc merytoryczną Zakładu dla projektów naukowo-badawczych, czy otwarcie łam kwartalnika „Ubezpieczenia Społeczne. Teoria i praktyka” dla pracowników naukowych, będzie przynosić obfite, obopólne owoce – powiedziała Dorota Bieniasz - Członek Zarządu ZUS.
Współpraca pomiędzy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a Uniwersytetem Medycznym zakłada między innymi udział we wspólnych projektach badawczych i naukowych, a także prowadzenie wykładów i konsultacji. Zakład Ubezpieczeń Społecznych proponuje ponadto możliwość przeprowadzanie praktyk i staży dla studentów Uczelni w ZUS.

Jesteś na profilu Marlena Nowicka - stronie mieszkańca miasta Poznań. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.