Czym żyje nasze miasto?

Najświeższe informacje lokalne. Dyskusje na Forum. Dokąd pójść z przyjaciółmi: imprezy, rozrywka, jak spędzić czas wolny. Repertuary kin, urzędy, Katalog Firm, ogłoszenia drobne.

Reklama

Zasięg ogólnopolskiego serwisu miejskiego to atrakcyjna możliwość reklamy dla każdego przedsiębiorcy. Oferujemy różne formy - od prostego wpisu do informatora miejskiego, po nietypowe formy reklamy online.

Osoby kontaktowe w poszczególnych regionach:

woj. mazowieckie
Ewa Badowicz, e-mail: ewa.badowicz@polskapress.pl, tel.: 698 635 707
Artur Mielcarek, e-mail: artur.mielcarek@polskapress.pl, tel.: 502 499 945

woj. podlaskie
Anna Siemieniuk, e-mail: anna.siemieniuk@polskapress.pl, tel.: (85) 748 74 29

woj. kujawsko-pomorskie
Dariusz Późniak, e-mail: dariusz.pozniak@polskapress.pl, tel.: 697 770 180

woj. świętokrzyskie
Tomasz Sendek, e-mail: tomasz.sendek@polskapress.pl, tel.: (41) 36 36 283

woj. zachodniopomorskie - Koszalin
Katarzyna Kucaba, e-mail: katarzyna,kucaba@polskapress.pl, tel.: 519 503 524

woj. zachodniopomorskie - Szczecin
Karolina Naworska, e-mail: karolina.naworska@polskapress.pl, tel.: (91) 481 33 85

woj. małopolskie
Barbara Ziajka, e-mail: barbara.ziajka@polskapress.pl, tel.: (12) 619 92 73

woj. lubelskie
Tomasz Żmudzki, e-mail: tomasz.zmudzki@polskapress.pl, tel.: (81) 44 62 810

woj. łódzkie
Natalia Kostrzewa, e-mail: natalia.kostrzewa@polskapress.pl, tel.: (42) 66 59 450

woj. opolskie
Tomasz Jaroch, e-mail: tjaroch@nto.pl, tel.: (77) 443 25 39

woj. wielkopolskie
Mirosława Jankowska, e-mail: miroslawa.jankowska@polskapress.pl, tel.: (61) 860 61 01

woj. podkarpackie
Ewa Bończak, e-mail: ewa.bonczak@polskapress.pl, tel.: (17) 867 23 51

woj. śląskie
Katarzyna Skomorowska, e-mail: katarzyna.skomorowska@polskapress.pl, tel.: (32) 634 24 23

woj. pomorskie - Trójmiasto
Iwona Suska, e-mail: iwona.suska@polskapress.pl, tel.: (58) 300 32 11

woj. pomorskie - Słupsk
Bartosz Skrzypczak, e-mail: bartosz.skrzypczak@polskapress.pl, tel.: 697 770 112

woj. dolnośląskie
Dorota Koczwara, e-mail: dorota.koczwara@polskapress.pl, tel.: (71) 374 82 83

woj. lubuskie - Gorzów
Wioletta Łękowska, e-mail: wioletta.lekowska@polskapress.pl, tel.: (95) 724 16 69

woj. lubuskie - Zielona Góra
Marzena Gruszczyńska, e-mail: marzena.gruszczynska@polskapress.pl, tel.: (68) 324 88 60