Anna Wendzikowska w krainie Świętego Mikołaja. Wybrała się do Laponii. Na Instagramie pokazała bajkowe zdjęcia z podróży

Monika Golonka
Monika Golonka
Anna Wendzikowska relacjonuje swoje podróże w mediach społecznościowych
Anna Wendzikowska relacjonuje swoje podróże w mediach społecznościowych Sylwia Dąbrowa/Polska Press
Anna Wendzikowska tuż przed Świętami postanowiła zabrać swoje córki do Laponii. Zdjęcia z bajkowej wyprawy do krainy świętego mikołaja pokazała na Instagramie.

Anna Wendzikowska to polska aktorka i dziennikarka. Obecnie pracuje jako reporterka w programie Dzień Dobry TVN, w którym przeprowadza wywiady z gwiazdami i twórcami filmowymi. Anna Wendzikowska jest także popularną influencerką. Na Instagramie jej profil śledzi prawie pół miliona osób.

Jedną z pasji dziennikarki niewątpliwie są podróże. Relacjami z luksusowych wyjazdów dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie można zobaczyć m.in. zdjęcia z wakacji na rajskich Malediwach, w Omanie, Monako czy we Włoszech.

Anna Wendzikowska w Laponii, krainie Świętego Mikołaja

Annie Wendzikowskiej w podróżach często towarzyszą córki. Przed Świętami dziennikarka postanowiła zabrać je do Laponii. To region obejmujący północne części Półwyspu Kolskiego i Półwyspu Skandynawskiego. Od 1996 r. Laponia znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Jest to również miejsce tradycyjnie uznawane za siedzibę Świętego Mikołaja.

Dziennikarka zatrzymała się w jednym z popularnych ostatnio hoteli igloo. Razem z córkami spędzała czas na zimowych aktywnościach, jak kulig i skutery śnieżne, nie zabrakło też spotkania ze Świętym Mikołajem.

"To było jak sen… to jest miejsce nie z tego świata" - podsumowała podróż na Instagramie.

Bajkowe zdjęcia z wyjazdu Anny Wendzikowskiej do Laponii możecie obejrzeć w galerii.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Francja podwyższy wiek emerytalny. Protesty na miarę żółtych kamizelek

Materiał oryginalny: Anna Wendzikowska w krainie Świętego Mikołaja. Wybrała się do Laponii. Na Instagramie pokazała bajkowe zdjęcia z podróży - Portal i.pl

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie