Elżbieta Węgrzyn

Elżbieta Węgrzyn

dziennikarzPortal i.plWałbrzych

980 materiałów

Wałbrzych to moje ukochane miasto, tu mieszkam i pracuję. Tutaj też zaczęłam swoją przygodę z dziennikarstwem. Lubię obserwować jak zmienia się moje miasto i region, dlatego wracam do takich tematów jak inwestycje, nieruchomości, czy komunikacja miejska.

Lubię też dzielić się z Czytelnikami informacjami o historii oraz codzienności naszego miasta. W katalogu moich tekstów znajdą się też m.in. ciekawostki przyrodnicze, turystyczne, a także informacje o lokalnych specjalnościach kulinarnych. 

Przez kilka lat w "Panoramie Wałbrzyskiej" w ramach cyklu "superfirma" opisywałam historie lokalnych firm rodzinnych (cykl superfirma), regularnie pisałam też o wałbrzyskich pasjonatach ogrodnictwa.

 

O mnie

W "Gazecie Wrocławskiej" i serwisie naszemiasto.pl pracowałam w latach 2009 - 2014, wróciłam do wałbrzyskiego zespołu w maju 2022 roku.

W latach 2016-2022 byłam redaktorem naczelnym lokalnego portalu Wałbrzych Dla Was.info.

W wolnym czasie lubię odwiedzać nowe miejsca, spacerować i fotografować. Jestem też regularnie widywana na giełdach minerałów i zapewniam, że to nie jest przypadek.

Wielkim zaszczytem jest dla mnie to, że zostałam "matką chrzestną" obwodnicy zachodniej Wałbrzycha. Cieszę się, że mieszkańcom spodobała się wymyślona przeze mnie nazwa "Europejka". 

Rozwiń opis

Lokalne oferty

reklama
Dodaj ogłoszenie