Maciej Gładysiewicz

Maciej Gładysiewicz

dziennikarzPolskaWarszawa

Dziennikarz. Od 1992 roku nieprzerwanie w zawodzie. Od wielu lat pracuję w ogólnopolskich sieciach portali lokalnych. Najpierw w portalach MM Moje Miasto, od 2014 roku mam pod opieką ponad 500 adresów naszemiasto.pl. Odpowiadam za ich zrównoważony rozwój wraz z zespołem współpracowników i Działem Rozwoju Redakcyjnego Polska Press Grupy. Portale naszemiasto.pl są dzisiaj największą w Polsce siecią lokalnych witryn informacyjnych z ruchem na poziomie 280 milionów odsłon w marcu 2021 roku. W marcu 2021 roku 524 portale NaM odwiedziło ponad 22 miliony unikalnych użytkowników. 

Piszę, wobec innych obowiązków, niewiele, przeważnie o jednej z drużyn koszykarskich, PGE Spójni Stargard, której dole i niedole śledzę od początku lat 90.

Wracając do portali naszemiasto.pl, pozostaje mi polecić ich lokalną zawartość, opartą o pracę lokalnych dziennikarzy, świetnie rozpoznawalnych w miastach, gminach i powiatach, w których pracują. Żaden inny ogólnopolski wydawca nie zatrudnia tak wielu dziennikarzy poza centralą swojego wydawnictwa. Żaden nie jest w konsekwencji w stanie oddać na swoich portalach esencji polskiej lokalności i problemów, którymi żyją lokalne społeczności.

Automatycznie generowany dorobek codziennej pracy naszych zespołów podejrzeć można pod tym linkiem:)

Rozwiń opis

Lokalne oferty

reklama
Dodaj ogłoszenie