Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie. Zobacz najnowsze zdjęcia znanej aktorki

Newsroom 360
Newsroom 360
Nowe zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan. Sprawdź, co nowego u niej słychać
Nowe zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan. Sprawdź, co nowego u niej słychać Sylwia Dąbrowa/Polska Press
Udostępnij:
Barbara Kurdej-Szatan jest znaną aktorką teatralną, filmową i serialową. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza również udziale w reklamach znanych produktów. Na swoim Instagramie zamieszcza uwiecznione wspólne chwile z mężem, dziećmi i przyjaciółmi. Na jej profilu można też spotkać zdjęcia z planów teatralnych i filmowych. 8.12.2021 na profilu pojawił się post: "Miłość, czułość, uwaga.. są tak ogromnie ważne i mają wpływ na całe nasze życie❤️ te pozostawione zaraz po porodzie maluszki, potrzebują opieki... Jeśli chcecie razem z nami wesprzeć Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, możecie zrobić to poprzez zamówienie kalendarza, w którego realizację kolejny raz ze wzruszeniem się włączyłam. By otrzymać wyjątkowy kalendarz charytatywny na rzecz maluszków z IOP należy złożyć darowiznę w kwocie nie mniejszej niż 60 zł na konto Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Co ważne, w tytule przelewu należy wpisać „darowizna kalendarz”, a następnie wysłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: [email protected] w treści wiadomości wpisując swój pełny adres korespondencyjny, imię, nazwisko oraz numer telefonu dla kuriera.Dane do przelewu:Fundacja Rodzin Adopcyjnych ul. Płatnicza 83, 01-827 Warszawanr konta // Bank Millennium S.A. PL 10 1160 2202 0000 0000 6084 1643KRS: 0000 15 11 13Środki uzyskane dzięki akcji w całości zostaną przeznaczone dla podopiecznych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. �W kalendarzu znajduje się 12 zdjęć autorstwa Piotra Ambroziaka. Na zdjęciach możemy również zobaczyć Magdalenę Różczkę, Magdalenę Boczarską, Magdalenę Lamparską, Katarzynę Zielińską, Agnieszkę Więdłochę, Olgę Bołądź, Annę Dereszowską, Małgorzatę Kożuchowską, Edytę Olszówkę, Karolinę Gruszkę oraz Piotra Stramowskiego w towarzystwie dzieci: Zuzi, Izy, Maksia, Neli, Patryka, Bartusia i Julka. "

Barbara Kurdej-Szatan jest polską aktorką telewizyjną, filmową i teatralną oraz prezenterką telewizyjną. Występowała w wielu polskich filmach oraz popularnych serialach. Została bardzo dobrze zapamiętana jako konsultantka ds. sprzedaży w reklamie dla firmy Play. Była prowadzącą wielu festiwali muzycznych i rozrywkowych. Barbara Kurdej-Szatan na swoim Instagramie pokazuje zdjęcia z życia prywatnego oraz działalność zawodową.

Nowe zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan. Sprawdź, co nowego u niej słychać

Miłość, czułość, uwaga.. są tak ogromnie ważne i mają wpływ na całe nasze życie❤️ te pozostawione zaraz po porodzie maluszki, potrzebują opieki... Jeśli chcecie razem z nami wesprzeć Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, możecie zrobić to poprzez zamówienie kalendarza, w którego realizację kolejny raz ze wzruszeniem się włączyłam.

By otrzymać wyjątkowy kalendarz charytatywny na rzecz maluszków z IOP należy złożyć darowiznę w kwocie nie mniejszej niż 60 zł na konto Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Co ważne, w tytule przelewu należy wpisać „darowizna kalendarz”, a następnie wysłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: [email protected] w treści wiadomości wpisując swój pełny adres korespondencyjny, imię, nazwisko oraz numer telefonu dla kuriera.

Dane do przelewu:

Fundacja Rodzin Adopcyjnych ul. Płatnicza 83, 01-827 Warszawa

nr konta // Bank Millennium S.A. PL 10 1160 2202 0000 0000 6084 1643

KRS: 0000 15 11 13

Środki uzyskane dzięki akcji w całości zostaną przeznaczone dla podopiecznych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.


W kalendarzu znajduje się 12 zdjęć autorstwa Piotra Ambroziaka. Na zdjęciach możemy również zobaczyć Magdalenę Różczkę, Magdalenę Boczarską, Magdalenę Lamparską, Katarzynę Zielińską, Agnieszkę Więdłochę, Olgę Bołądź, Annę Dereszowską, Małgorzatę Kożuchowską, Edytę Olszówkę, Karolinę Gruszkę oraz Piotra Stramowskiego w towarzystwie dzieci: Zuzi, Izy, Maksia, Neli, Patryka, Bartusia i Julka.


Barbórki !!! Wszystkiego NAJ dla wszystkich Basiek :D
#Baśka #wszystkieBaśkitegoświatałączciesię #Barbórki


Dziś nad Warszawą wyszło słońce… :)

Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii🤍
Czytam je wszystkie po kolei.. i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro🤍

Całuję

Basia


Przekazuję informację od @rodzinybezgranic , przekażcie również dalej! Może macie gdzieś znajomych, którzy np. pracują z obcokrajowcami i mogą przesłać te informacje do osób ze swoich krajów.

Na Facebooku Rodziny Bez Granic jest jeszcze więcej informacji.

Kopiuję:

https://www.facebook.com/rodziny.bez.granic/posts/117530644046719

Co możemy zrobić:

  • Pisać posty i komentarze w grupach, w których są udostępniane oferty "wycieczki na Białoruś". Lista takich grup jest przypięta w pierwszym komentarzu pod oryginalnym postem. (Na Fb)
  • W grupach można udostępnić zdjęcie z posta z opisem we właściwym języku (ew. cały post jeśli grupa jest wielojęzyczna),
  • Warto dodać linki do filmów - są w komentarzach pod poszczególnymi zdjęciami i pod oryginalnym postem;
  • Przesłać osobom, które mają znajomych w krajach Bliskiego Wschodu lub Afryki, albo znają osoby z tych krajów mieszkające w Europie. Prośmy te osoby, by przekazały informację dalej do mieszkańców swoich krajów;
  • Udostępnić post na swojej tablicy (dodając powyższe informacje o tym jak go upowszechniać).

Post jest w 11 językach. Treść po polsku:

"Przekraczanie granicy Białoruś - Polska i Białoruś - Litwa jest skrajnie niebezpieczne. Obecnie granice są zamknięte. Białoruskie służby okradają ludzi i siłą przepychają przez drut żyletkowy na granicy z Polską. Planują rozdzielanie rodzin. W Polsce ogłoszono Stan Wyjątkowy. Wojsko pilnuje granicy i nie przepuszcza nikogo. Osoby są wyłapywane w polskim lesie i zawracane na Białoruś. Strefa nadgraniczna staje się pułapką, z której nie ma wyjścia. Jest bardzo zimno (w nocy poniżej 0 stopni Celsjusza) i pada deszcz. Setki przybyszów głodują i nie mają wody. Jest duże ryzyko śmierci z wychłodzenia. Podróż na Białoruś to zagrożenie życia. Jest śmiertelnie niebezpiecznie. Kilka osób już umarło. Nie dajcie nabrać się oszustom, którzy chcą tylko Waszych pieniędzy."


Szanowni Państwo, odnosząc się do nagłośnionej sprawy mojej emocjonalnej reakcji i ogromnego oburzenia w sprawie sytuacji na granicy z Białorusią, chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci. Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach.


Dobry wieczór! Na dziś miałyśmy zaplanowany pierwszy dzień przedsprzedaży naszej książki, na kurdejszatan.pl
Wrzucam zatem! :) link w BIO.

Wiecie… dla mnie nigdy nie było ważne, czy ktoś jest portierem, czy prezesem, Panią sprzątającą czy divą. Zawsze mówię co myślę, każdemu. Różnie potem bywa, byliście czasem tego świadkami. Kocham życie, kocham ludzi, uczę się na błędach, wyciągam wnioski, nie żałuję. Dlaczego jestem taka emocjonalna? I w ogóle …. taka jaka jestem? A bo ja wiem….. ale próbowała się dowiedzieć @magda.lena.bober. Jak przeczytacie i się dowiecie, to mi wytłumaczcie :)

Całuję❤️

#naszemałewielkieszczęście @magda.lena.bober #new #book

#foto @stareoness


#anijednejwięcej

Iza [*]


Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa.


#anijednejwięcej !!!
I apropo’s wczorajszego posta - Straż Graniczna jest po to, by strzec granicy - jasne. Ale NIKT MI NIE WMÓWI, że ogłuszanie, bicie lub najgorsze…. (bo nie wiadomo co dokładnie stało się tej osobie) przy MAŁYCH DZIECIACH jest NORMALNYM WYKONYWANIEM OBOWIĄZKÓW STRAŻY ……. Ta grupa na nagraniu nie wykonywała „zwyczajnie” swoich obowiązków. Nie da się na to patrzeć i słuchać głosów małych zrozpaczonych dzieci……..
I nie zrozumiem tej znieczulicy części komentujących….

#grafika #plakat @plakaciary

Aktualizacja : Już widzę atak fake-kont i ewidentnie grupy, która ma zalać moje konto identycznymi komentarzami, tu nagle o tym, ze pisałam niby po alkoholu😳🤦🏼‍♀️ wyssane z palca….. świetnie się organizujecie !!!


Dziś dla nas bardzo ważny dzień :))) rozpoczął się druk naszej książki, której pomysłodawczynią i autorką jest @magda.lena.bober , nie tylko cudowny człowiek, zdolna dziennikarka, ale przede wszystkim moja przyjaciółka❤️ Magda czuła ogromną niezgodę na to, jak świat medialny potrafi po swojemu wykreować, często zniszczyć i włożyć w różne szuflady osoby… w tym przypadku mnie. Dlatego zaproponowała mi napisanie książki! Byłam lekko skrępowana, zdziwiona, ale zaufałam Jej :) Znamy się ponad 20 lat, więc rozmowy i spotkania to była sama przyjemność… często zbaczałyśmy z tematu (jak to przyjacióły) :P dlatego trochę to trwało… ale doczekałyśmy się! :) nasze „dziecko”, nasza ponad dwuletnia praca, za chwilę ujrzy światło dzienne❤️ w wersji e-booka i książki❤️ nie mogę doczekać się, kiedy za kilka dni będziemy trzymać ją w swoich rękach, pięknie pachnącą nowością (też uwielbiacie zapach świeżego papieru? :P)

Dziękuję Ci Madziu, przede wszystkim za to, że we mnie wierzysz i nigdy nie zwątpiłaś. Jesteś mądrą, zdolną, przepiękną na zewnątrz i w środku, wartościową kobietą❤️ i ja JUŻ czekam na kolejne Twoje literackie pomysły :))) przed Tobą mnóstwo dobrego!❤️

P.S. Przedsprzedaż rozpoczynamy 7 listopada, w niedzielę na kurdejszatan.pl ❤️

P.S.2. Co myślicie o okładce?

#książka #nasze #new #newbook #friends
Foto do książki wykonała cudowna @stareoness, a upięknili mnie @ampulatorium.art @kamil_pecka @bartek_indyka @konradgodlewski - dziękuję Wam! Dzięki Wam czułam się silna💪🏼❤️❤️❤️


Wideo

Materiał oryginalny: Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie. Zobacz najnowsze zdjęcia znanej aktorki - Polska Times

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

W
Weronika

Jak widać ciąża jej służy bo promienieje! Z mężem też niedawno się dowiedzieliśmy że zostaniemy rodzicami. Powoli zaczynamy kompletować wyprawkę, wózek z camini i trochę ubranek dostaniemy od mojej siostry po jej synku. Przynajmniej trochę zaoszczędzimy ;)

Dodaj ogłoszenie