Bełchatów. Kolejna runda Pucharu Polski dla Omegi Kleszczów po wygranej nad rezerwami GKS [GALERIA]

Adam Kieruzel
Po zaciętym spotkaniu Omega pokonała rezerwy GKS 3:2 (0:0)
Po zaciętym spotkaniu Omega pokonała rezerwy GKS 3:2 (0:0) Adam Kieruzel
W IV rundzie Pucharu Polski okręgu piotrkowskiego Omega Kleszczów pokonała na wyjeździe GKS II Bełchatów 3:2 (0:0). Awans kleszczowianie wywalczyli w ostatnich minutach gry. Z kolei drugi z czwartoligowców, czyli Włókniarz Zelów pokonał w Niewiadowie tamtejszą Stal 6:5 (2:3)

W Bełchatowie po pierwszej połowie był bezbramkowy remis.

Druga połowa, to wyjście na prowadzenie rezerw GKS po asyście Damiana Michalaka i ładnym uderzeniu Miłosza Nowaka w 63. minucie gry. Następne dwa gole zdobyli goście i po kilkunastu minutach, to oni prowadzili 2:1. W 85. minucie spotkania z rzutu rożnego dośrodkował Michalak, a piłkę do siatki skierował Filip Morkowski. Kilka minut później pod bramką bełchatowian zrobiło się spore zamieszanie, futbolówka odbiła się od słupka i niefortunnie do własnej bramki skierował ją Daniel Niźnik, a kleszczowianie mogli cieszyć się ze zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy.

Na tym szczeblu rozgrywek swój mecz ma jeszcze rozegrać drużyna GKS Bełchatów z rocznika 2003 (juniorzy młodsi), którzy na swoim terenie w środę 18 września o godz. 15.30 podejmą Start Lgotę Wielką.