Bez stresu i stania w kolejce z Rossmann GO

Materiał informacyjny Rossmann
Udostępnij:
Wybierasz produkt, płacisz za niego smartfonem bez podchodzenia do kasy i… wychodzisz. Proste i przyjemne, oraz – co w dzisiejszych czasach jest atutem - bezpieczniejsze dzięki Rossmann GO, nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann PL.

Marcin Grabara, wiceprezes Rossmann: - Nowość, którą proponujemy to płacenie online w sklepie stacjonarnym, w rzeczywistym czasie robienia zakupów.

Rossmann jest w Polsce liderem jeśli chodzi o wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w sklepach i drogerii online. Przykładem jest jedna z najpopularniejszych aplikacji zakupowych Rossmann PL, z której korzysta 7 mln użytkowników.

Podczas pandemii firma nie wstrzymała inwestycji. Odpowiedziała na sygnalizowaną przez klientów potrzebę zakupów jeszcze bardziej bezpiecznych, bezdotykowych. Najpierw w każdej z 1500 swoich drogerii wprowadziła kasy samoobsługowe. Teraz klienci sklepów Rossmann będą mogli skorzystać z nowej funkcji w aplikacji. Zakupy z Rossmann GO będą jeszcze wygodniejsze. Klient po prostu: wchodzi, skanuje produkty smartfonem dzięki aplikacji Rossmann PL, wkłada do swojej torby, płaci online i wychodzi.

Żeby korzystać z Rossmann GO musimy mieć smartfona i zainstalowaną, zaktualizowana do nowej wersji aplikację Rossmann PL. Podczas pierwszego użycia aplikacja poprosi nas o zgodę na korzystanie z aparatu w naszym telefonie – należy ją wyrazić, bo właśnie aparat posłuży nam za skaner i pozwoli sfinalizować transakcję.

Za pośrednictwem Rossmann GO możemy kupować wszystkie towary dostępne w drogeriach. Zapłacić możemy dodaną wcześniej kartą płatniczą, ale także blikiem, Google Pay, Apple Pay i przelewem online. Musimy to zrobić będąc w drogerii. Możemy też zapłacić przy kasie samoobsługowej czy tradycyjnej. Podchodzimy wtedy do kasy z kodem kreskowym, który pojawi się na ekranie smartfonu.

Kupując z Rossmann GO nie musimy się martwić o rabaty. Zostaną one automatycznie naliczone podczas finalizacji transakcji. Podobnie jak punkty Klubu Rossmann.

Warto skorzystać z tej opcji zakupów zwłaszcza przed świętami, kupowanie prezentów dla bliskich odbędzie się bez stresu i ewentualnych kolejek, z zachowaniem tzw. dystansu społecznego niezbędnego w pandemii.

Dodaj ogłoszenie