Obostrzenia będą trwały do kwietnia? Nowe informacje!Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa mogą być przedłużone w Polsce nawet do kwietnia © K.Dobuszynski
[1/6]

Do kiedy obostrzenia? Rząd przedłuża lockdown. Kiedy koniec obostrzeń? Do kiedy lockdown w Polsce? 14.01.2021

Obostrzenia będą trwały do kwietnia? Nowe informacje!
Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa mogą być przedłużone w Polsce nawet do kwietnia. Takie szokujące informacje pojawiły się po ostatnich rozmowach przedsiębiorców z zamkniętych branż z rządem.

Byliśmy informowani na rozmowach z wiceminister Semeniuk, że raczej przed marcem, czy nawet przed końcem marca wielkiego odmrożenia nie będzie. To nie było nawet "raczej", tylko na zasadzie, że nie ma na co liczyć, że "raczej nie oczekujcie" - powiedział w rozmowie z Money.pl Adam Ringer, prezes Green Caffe Nero.

CZYTAJ DALEJ >>>>


...

Do kiedy obostrzenia? Rząd przedłuża lockdown. Kiedy koniec obostrzeń? Do kiedy lockdown w Polsce? Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa mogą potrwać nawet do kwietnia. Takie zatrważające informacje pojawiły się po rozmowach przedsiębiorców z rządem. Zamrożenie gospodarki może więc trwać jeszcze wiele tygodni. I być wciąż przedłużane! Do kiedy będzie trwać narodowa kwarantanna? Zebraliśmy dla was aktualne informacje.

Najnowsze wiadomości

reklama