Otwieracz do klamekUżytkownik Coolioiglesias o swoim wynalazku pisze tak: Oto moja próba zmniejszenia rozprzestrzeniania się koronawirusa lub innych zarazków, nazywam to „Savegrabber”
[2/11]

Helikopter na głowie i pandy w restauracji: wynalazki czasów pandemii. Jak zaraza wzmaga kreatywność?

Otwieracz do klamek

Użytkownik Coolioiglesias o swoim wynalazku pisze tak: Oto moja próba zmniejszenia rozprzestrzeniania się koronawirusa lub innych zarazków, nazywam to „Savegrabber”. Jest to haczykowate urządzenie, które umożliwia otwieranie i zamykanie drzwi bez dotykania klamki. Istnieje również wskazówka, jak naciskać przyciski w windzie lub włączniki światła. Dotykające się powierzchnie są tak małe, jak to możliwe, więc zanieczyszczenie powinno być niskie. Moim pomysłem jest noszenie "Savegrabbera" z chowanym breloczkiem na pasku lub torbie.[/i]

Ten przedmiot został stworzony przez użytkownika portalu Thingiverse - Coolioiglesias - i jest objęty licencją cc-nc-sa. Link do źródłaPandemie od wieków są momentem, który - wbrew pozorom - posuwa ludzkość do przodu. W jakim sensie? Otóż ciężkie czasy stają się zazwyczaj matką wielu wynalazków. Podobnie rzecz ma się z konfliktami zbrojnymi - nie podróżowalibyśmy dziś samolotami i nie używali komputerów, gdyby nie II Wojna Światowa. Jakie wynalazki przyniosła pandemia koronawirusa? Niektóre propozycje "home made" potrafią rozbawić.

Najnowsze wiadomości

reklama