Wybierz region

Wybierz miasto

  Strzelanie z łuku, gra terenowa

  Fort Blizne
  Warszawa, ul. Lazurowa/185A, +48 60 870 11 34

  Od 16.04.2019 do 31.12.2019

  • od 30zł

  Relaks połączony ze sportem na świeżym powietrzu. Dużą dozę adrenaliny można sobie zafundować na Ścieżce Łuczniczej 3D w Forcie Blizne, a potem ostudzić nieco emocje przy ognisku.

  Na Ścieżce znajduje się plac z czterema tarczami- na rozgrzewkę.
  Po rozgrzewce na uczestnikow czeka 14 figur 3D poukrywanych w krzakach, na polankach, nad fosą itd.
  Można też rozegrać turniej, żeby wzmoc ducha rywalizacji.

  Goście imprezy mają do dyspozycji profesjonalne łuki i strzały zakończone metalowymi grotami, więc mogą się poczuć jak Robin Hood lub Legolas- do wyboru :)
  Kompletny sprzęt jest do wypożyczenia na miejscu. Są rownież łuki dla dzieci. Czas pobytu na Ścieżce jest nielimitowany.
  Wymagany jest wcześniejszy kontakt (dzień przed).

  Więcej informacji na stronie: www.facebook.com/sciezka3D, www.strzelnicalucznicza.pl
  Zapraszamy

  Cena biletu Opis
  30złz własnym sprzętem
  40złz wypożyczeniem sprzętu

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (7)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Kalamzoo (gość)

  Jakiś pseudo myśliwy zrobił sobie rozrywkę ze strzelania do zwierzątka. A może tak postrzelać z łuku do tego kto to wymyślił? Moja noga tam nie postanie i wszystkim będę odradzał tę formę "rozrywki".

  Dor (gość) Ina Powązka

  Ina w Pisie też masz myśliwych, zapytaj kolegów jak to się robi :)

  Alicja (gość)

  Ludzie naprawdę są bez wyobraźni, strzelać do figurek to nie można, ale jakby były tarcze z warzywkami to ok. Kto ma chorą wyobraźnie i przekłada strzelanie do gumowych celi na cierpienie zwierząt, powinien się nad sobą zastanowić, bo chyba ma problem. Gdzie są psychiatryki??? Zakazać filmów akcji, bo uczą zabijania ludzi. James Bond na szubienicę!!!

  Dor (gość) Ina Powązka

  Dokładnie ! Jest tyle głupich zabaw i tradycji których skutkiem jest cierpienie albo śmierć niczego winnych zwierząt np te biedne byki w Hiszpanii, albo walki kogucików ku uciesze widowni. A teraz tu sarenka z wbitymi strzałami masakra

  Mo (gość)

  Brak słów... do kogo kierowana jest ta "reklama"???

  lolo (gość)

  Dzieci mają się uczyć jak zabijać zwierzęta ? Nie lepiej strzelać do tarcz ? Na mnie nie liczcie.

  Ina Powązka (gość)

  To ma być "relaks" i zabawa? Wyjątkowo brutalna, bezmyślna strzelanina do leżących zwierząt, nawet jeżeli to "tylko" plastikowe atrapy. Robin Hood strzelał do dzikich zwierząt aby zdobyć pożywienia, a nie dla zabawy. Czy tak wygląda etyka "łucznika", myśliwego ? Czego w ten sposób uczymy? Przemocy wobec zwierząt i ludzi - przypomnijcie sobie dwa ukamienowane niedźwiadki w Tatrach przez "zabawowych" turystów, setki zamęczonych psów i kotów i ostatnią tragedię w szkole podstawowej. Gratuluję wyobraźni, pomysłowości, etyki organizatorom tego łuczniczego "turnieju".Czy taka 'zabawa" ma uczyć szacunku do życia, ochrony do środowiska naturalnego? Co na to polski TOZ, WWF, Green Peace?

  Uważałeś w szkole? Sprawdź, co wiesz na temat chemii w życiu codziennym! QUIZ