Wybierz region

Wybierz miasto

  Walentynkowy koncert Fisheclectic - "Chodź, pójdziemy za rękę"

  Dobre Miejsce - katolickie centrum kultury
  Warszawa, ul. Dewajtis/3, +48 22 561 01 23

  19:00 - 20:30 Piątek, 14 lutego

  Kto lepiej poruszy temat miłości podczas dnia zakochanych, jak nie małżeński duet artystow, ktory zadebiutował płytą opartą na miłosnej poezji hebrajskiej z Pieśni nad Pieśniami. Po raz pierwszy w Dobrym Miejscu wystąpi zespoł FISHECLECTIC w koncercie pt. "Chodź, pojdziemy za rękę".

  O ZESPOLE: Fisheclectic to zespoł muzyczny grający muzykę w stylu alternatywnego pop, założony przez małżeństwo artystow: Joannę Kupczyńską (autorkę piosenek, wokalistkę) i Łukasza Kupczyńskiego (autora tekstow, kompozytora, multiinstrumentalisty, producenta muzycznego). Zespoł Fisheclectic zadebiutował jako duet w roku 2012 płytą „Wejdź”, tematycznie inspirowaną Pieśnią nad Pieśniami. Rok poźniej muzycy rozpoczęli swoją działalność koncertową zapraszając do wspołpracy gitarzystę Michała Dziubę. Od tamtej pory muzycy koncertują w kraju i zagranicą zarowno na dużych scenach amfiteatrow i filharmonii, jak i małych scenach klubowych. W roku 2015 pojawiła się ich kolejna płyta – Biorę Ciebie, na ktorej znalazły się między innymi ich najbardziej popularne utwory: „Chcę widzieć Cię” i „Ucisz się”. W maju 2018 odbyła się premiera najnowszej płyty zespołu pt. „Jeszcze nie Znikaj”, na ktorej znalazło się 13 wielowarstwowych kompozycji w języku polskim i angielskim. Partie smyczkowe, ciepłe brzmienia gitary akustycznej, partie mandoli, mandoliny i kontrabasu łączą się z analogowymi brzmieniami syntezatorow rodem z lat 80tych. Jednak występ Fisheclectic to nie tylko uczta muzyczna dla zakochanych, ale rownież przesłanie o miłości, ktora przekracza granice doczesnego życia i jest dostępna dla każdego.

  14 lutego 2020 r. godz.: 19:00.
  Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
  Bilety - 35 zł

  Szczegoły: http://dobremiejsce.org/

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Szczęście w pracy – czy wiesz, co zrobić, aby je osiągnąć? Sprawdź [QUIZ]