Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztaty bibliodramy – „SZUKAJĄC DROGI PRAWDY ŻYCIA”

  Dobre Miejsce - katolickie centrum kultury
  Warszawa, ul. Dewajtis/3, +48 22 561 01 23

  09:00 Od 23.05.2020 do 24.05.2020

  Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty bibliodramy pt. "Szukając drogi prawdy życia", ktore poprowadzi jeden z pionierow bibliodramy w Polsce - ks. prof. UKSW dr hab. Romuald Jaworski.

  Bibliodrama jest rodzajem formacji z wykorzystaniem Biblii. Jej uczestnicy poprzez spotkanie z biblijnym tekstem dążą do zrozumienia własnych przeżyć i doświadczeń innych uczestnikow spotkania. Głębia sensu określonego tekstu biblijnego zostaje wydobyta dzięki identyfikacji z bohaterami Biblii. Uczestnicy warsztatow odgrywają poszczegolne role biblijne wykorzystując do tego gesty i aktywność ciała. Przez to wyzwalają w sobie szczegolną relację do tego tekstu i jego bohaterow. Podczas odgrywania sceny biblijnej następuje duchowy proces, w ktorym osobiste historie poszczegolnych uczestnikow, wspolne doświadczenia grupy i tradycja wiary spotykają się, zostają zauważone i zinterpretowane. Wszystko to składa się na kreatywny proces rozwoju wiary i osobowości.

  Prowadzący:
  ks. prof. UKSW dr hab. Romuald Jaworski - teolog, psycholog, psychoterapeuta, superwizor. Wspołtworca Stowarzyszenia Psychologow Chrześcijańskich w Polsce. Profesor psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Kapłan katolicki Diecezji Płockiej.

  Warsztaty bibliodramy: Szukając drogi prawdy życia
  Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. A (warszawa.dobremiejsce.eu)
  Termin: od 2020-05-23 do 2020-05-24

  Szczegoły i zapisy: dobremiejsce.org

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]