Jak w 5 minut zlecić usługę i znaleźć fachowca?

Materiał informacyjny Fixly
Znalezienie sprawdzonego specjalisty w branży usług wcale nie musi być czasochłonne. Udowadnia to aplikacja Fixly, która pomaga znaleźć w ciągu kilku minut wykonawców zainteresowanych podjęciem zlecenia.

Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna oznacza rozpoczęcie sezonu na remonty, naprawy, przeprowadzki czy prace ogrodowe. Ich realizację zwykle chcemy powierzyć rzetelnym i sprawdzonym specjalistom. Niestety, wiele osób znalezienie fachowca kojarzy z czasochłonnym procesem. Zamiast jednak pytać wśród znajomych, przeglądać strony i ogłoszenia czy wykonywać dziesiątki telefonów, można po prostu dodać zlecenie w aplikacji Fixly i otrzymać oferty od zainteresowanych fachowców w kilka minut.

Jak działa Fixly?

Fixly to aplikacja, która łączy zlecających usługę z wykonawcami. Korzystanie z Fixly jest łatwe i intuicyjne. Wybieramy interesującą nas usługę, wskazujemy swoją lokalizację, a następnie odpowiadamy na kilka pytań, które pomagają doprecyzować zakres prac. Następnie Fixly przekazuje te informacje do najlepiej pasujących wykonawców w okolicy. Zainteresowani specjaliści sami kontaktują się ze zlecającym. Zwykle pierwsze oferty użytkownik otrzymuje już po kilku minutach. To sprawia, że fachowca można znaleźć nawet w ciągu 5 minut! A to wszystko przy pomocy darmowej aplikacji mobilnej w telefonie bądź strony internetowej Fixly. To nowy standard na rynku usług, gdzie poszukiwania specjalisty uznaje się za żmudne i wymagające czasu. Fixly pokazuje, że można to robić szybciej i wygodniej.

Na Fixly zarejestrowanych jest ponad 140 tysięcy specjalistów od różnych usług, m.in. budowlanych, remontowych, transportowych, stolarskich, finansowych czy eventowych.

Polecani wykonawcy

Jedną z najważniejszych zalet Fixly jest dostęp do tysięcy opinii, które wykonawcy otrzymali od swoich wcześniejszych klientów. Osoby, które skorzystały już z usług danej firmy lub specjalisty to doskonałe źródło rekomendacji, a te są często najważniejszym kryterium wyboru. Według danych Fixly, co trzeci zlecający szuka przede wszystkim wiarygodnego i sprawdzonego fachowca. Poza opiniami na profilach wykonawców znaleźć można również podstawowe informacje o danej firmie lub specjaliście, galerię zdjęć, liczbę lat doświadczenia, a także szczegółowy zakres świadczonych usług.

Fixly - od wszystkich usług

Na Fixly można zlecić ponad 400 różnych usług. Na zlecenia czekają fachowcy od remontów i wykończenia, stolarze, firmy przeprowadzkowe, transportowe, specjaliści od prawa i finansów, fotografowie czy ogrodnicy. Dzięki temu wszystkie swoje usługi do wykonania można zamówić w jednym miejscu.

Potrzebujesz sprawdzonego wykonawcy? Dodaj zlecenie na stronie https://fixly.pl lub za pomocą darmowej aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play i App Store.

Dodaj ogłoszenie