Już od czwartku najlepsze świąteczne okazje dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Tylko w Lidlu ogromne promocje dla każdego

Materiał powstał we współpracy z Lidl Polska
Udostępnij:

Jakie promocje i okazje znajdziesz w gazetce Lidla od 09.12 do 12.12?

Świąteczne odliczanie czas zacząć! W tym tygodniu czeka na Ciebie wiele produktów w wyjątkowej cenie. Wybierz się do Lidla od czwartku 09.12 i przekonaj się. Promocje są ograniczone czasowo i trwają do niedzieli 12.12. Sprawdź promocje w najnowszej gazetce i zobacz najlepsze rabaty na święta!

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli zakupy przed świętami to tylko w Lidlu. Upoluj produkty w super cenie każdego dnia. Promocja trwa od 1.12 do 24.12. Tylko w ten piątek 10.12 z aplikacją Lidl Plus wszystkie produkty do prania w promocji 1+1 Gratis.

Znane marki w bardzo korzystnych cenach tylko w Lidlu- aż do 75% taniej. Zestawy kosmetyczne, również na święta w doskonałej cenie, miksuj dowolnie i zgarnij drugi produkt aż 60% taniej. Dla dziecka, żony, męża, babci i dziadka- wszystkie produkty wysokiej jakości dla każdego.

Jeżeli świątecznie i korzystnie to tylko w Lidlu!

Jeżeli marzą się Tobie pachnące i smaczne święta, to od czwartku znajdziesz w Lidlu mandarynki aż 44% taniej- tylko 3,86 zł za kg.

Od czwartku 9.12 podaruj sobie i bliskim świąteczną choinkę. Żywe choinki w niskich świątecznych cenach. Wysoki i piękny świerk omorica w doniczce tylko za 69,99 zł! Natomiast jodła kaukaska cięta, w doniczce, w ozdobnym rękawie lub ukorzeniona już od 44,99 zł!

W najnowszej gazetce Lidla znajdziesz również duży wybór owoców egzotycznych, polskich warzyw, ciast, pieczywa i słodyczy. Makowiec 400 g- tylko 6,99 zł.

  • Melon cantaloupe 1 kg– 6,99 zł,
  • Polska marchew niedoskonała 1 opak. 5 kg- 4,99 zł,
  • Ciasto mango- marakuja 100g- 2,79 zł,
  • Mikołaj z czekolady 60g– 1,45 zł.

Szukasz dobrych produktów w niskich cenach? Zajrzyj do najnowszej gazetki Lidla!

Dodaj ogłoszenie