Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Kraśnik walczy z tęczą. Chce zmiany nazwy klubu "Tęcza Kraśnik". Bo "Trzeba odcinać się od moralnej degrengolady zgniłego Zachodu"

TK
Kraśnik będzie miał strefę wolną od 5G. Co na to internet? Zobacz najlepsze memy
Kraśnik będzie miał strefę wolną od 5G. Co na to internet? Zobacz najlepsze memy FB/Sekcja Gimnastyczna / Demotywatory.pl / Internet
Kraśnik po raz kolejny znalazł się na ustach wszystkich. Tym razem chodzi o klub sportowy "Tęcza". Do Urzędu Gminy wpłynął wniosek o jego zmianę. Wnioskodawcy zwracają się do radnych "Musicie jednak Państwo działać kompleksowo i wyrwać grzech z korzeniami. Na każdym polu odcinać się od moralnej degrengolady zgniłego Zachodu. Odcinać się od kulturowego marksizmu, który promuje dziś ideologia LGBT". Rada miasta zajmie się wnioskiem. Wcześniej mieliśmy już sprzeciw wobec telefonii komórkowej 5G.Co na to internet? Zobacz memy, których fala rozlała się po sieci.

Do Urzędu Miasta w Kraśniku wpłynęła petycja mieszkańców, którzy domagają się zmiany nazwy a nawet likwidacji tutejszego klubu piłkarskiego, gdyż nazywa się "Tęcza Kraśnik". Urząd zajmie się wnioskiem na najbliższym posiedzeniu Rady Miasta.

W petycji czytamy m.in.
"[...] wnosimy o przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie zdelegalizowania działalności lub zmiany nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik.

Jesteśmy dumni z działalności Rady Miasta Kraśnik, której członkowie z troską wykonują mandat społeczny na rzecz mieszkańców swojej małej ojczyzny. Stoicie Państwo jak skała na straży wartości tradycyjnych, Polskich i konserwatywnych. Siły wrogie Ojczyźnie drżą i wyją ustami antypolskich mediów, widząc Waszą heroiczną działalność sprzeciwiającą się ideologii LGBT.

Musicie jednak Państwo działać kompleksowo i wyrwać grzech z korzeniami. Na każdym polu odcinać się od moralnej degrengolady zgniłego Zachodu. Odcinać się od kulturowego marksizmu, który promuje dziś ideologia LGBT [...]”

Kraśnik strefą wolną od 5G. To dla zdrowia MEMY

**
Radni Kraśnika przychylili się do petycji Stowarzyszenia Koalicja Polska Wolna od 5G. Co się w niej znalazło? M.in.:

  • zlikwidowanie sieci 5G w szkołach,
  • nakaz dla uczniów, który obliguje ich do ustawiania trybu samolotowego w telefonach.

STREFA WOLNA OD 5G W KRAŚNIKU?
ZOBACZ MEMY INTERNAUTÓW

Petycja "Stop zagrożeniu życia i zdrowia" wpłynęła do urzędu miasta 23 marca 2020. Jak napisali w niej autorzy - zwracają się do władz o "przyjęcie uchwały w sprawie ochrony zdrowia mieszkańców gminy przed coraz większą ekspozycją na sztuczne pola elektromagnetyczne o coraz szerszym zakresie częstotliwości".

Autorzy petycji podkreślają, że zanim wprowadzi się standard 5G powinno się zbadać wpływ tej technologii na zdrowie mieszkańców.

Kraśnik strefa wolna od 5G - bez wifi i internetu na lekcjach

**
W petycji pojawił się również postulat o zdemontowanie sieci Wi-Fi w szkołach i nakazanie uczniom przełączania telefonów na tryb samolotowy w czasie lekcji.

Radni zagłosowali za rozpatrzeniem wspomnianej petycji. Jak głosowano?

  • 9 radnych było za,
  • 6 radnych było przeciw,
  • 3 radnych wstrzymało się od głosu.

Musisz to wiedzieć

Zobacz koniecznie

Bądź na bieżąco i obserwuj

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Kraśnik walczy z tęczą. Chce zmiany nazwy klubu "Tęcza Kraśnik". Bo "Trzeba odcinać się od moralnej degrengolady zgniłego Zachodu" - Dziennik Zachodni

Wróć na naszemiasto.pl Nasze Miasto