Lech Poznań - Raków Częstochowa 3:0. Podróżnicy wracali do domu w kiepskich humorach ZDJĘCIA KIBICÓW

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Kibice beniaminka na meczu Lech Poznań - Raków Częstochowa
Kibice beniaminka na meczu Lech Poznań - Raków Częstochowa for. w.wylegalski
Lech Poznań pokonał Raków Częstochowa 3:0. Na spotkanie do stolicy Wielkopolski pojechało kilkuset kibiców częstochowian, którzy jednak po porażce wracali do domu w kiepskich humorach. Zobaczcie zdjęcia kibiców beniaminka PKO Ekstraklasy z meczu Lech Poznań - Raków Częstochowa.

Lech Poznań - Raków Częstochowa zdjęcia kibiców

Beniaminka PKO Ekstraklasy na meczu z Lechem wspierało kilkuset kibiców. Fani z Częstochowy przyjechali na Bułgarską ze swoją słynną flagą "Podróźnicy". Sympatycy żadnej innej drużyny z elity nie podróżują bowiem na mecze równie często jak częstochowianie, którzy wszystkie spotkania w tym sezonie rozgrywają na wyjazdach.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z Częstochowy na meczu Lech - Raków

Kibice Rakowa powody do zadowolenia mieli w Poznaniu tylko po pierwszej połowie. Przyjezdni głośno dopingowali wówczas swoją drużynę, a podopieczni trenera Marka Papszuna walczyli do przerwy z faworyzowanymi gospodarzami jak równy z równym. Po godzinie gry poznaniacy zepsuli humory sympatykom częstochowian. Lech strzelił trzy bramki i po raz drugi w tym sezonie pokonał beniaminka spod Jasnej Góry.