Liga francuska: Jeleń bohaterem, strzelił dwie bramki dla Auxerre!

kamil156@op.pl
W meczu 11. kolejki francuskiej Ligue 1, drużyna Auxerre pokonała zespół Monpellier 2:1. Obie bramki dla gospodarzy strzelił były piłkarz Wisły Płock, Ireneusz Jeleń.

Piłkarz reprezentacji Polski trafił do bramki rywali w 16. i 28. minucie. Goście zdobyli jedynego gola w ostatniej minucie. Jeleń, który na początku sezonu nie grał z powodu kontuzji, ma na swoim koncie już cztery bramki. Dziś podobnie, jak Dariusz Dudka rozegrał całe spotkanie. Polak utrzymuje swoją wysoką formę od tygodnia. Przypomnijmy, że w poprzednim tygodniu również strzelił dwie bramki drużynie Lille. Po jedenastu kolejkach Auxerre zajmuje piąte miejsce w tabeli.